Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgleda da ce biti stikeri kod Pece :)

Jedno pitanje,uzeo sam M pragove

ali nazad nemam rupu gde ulazi jedna zabica sa pragova,napred imam normalno 3,sta mogu da uradim?

imam jos vremena da smislim sta cu i kako,do kraja meseca jer tada nosim na farbanje i montiranje

Link to post
Share on other sites

Volan odgovara na sve modele e34 koji su mali fabricki airbag,ako nisi imao onda moras da menjas komplet vratilo volana ispod table,izvodljivo je.Ako imas maticu koja drzi volan onda nije ista spulna,ako je sraf i siroki nutevi onda moze.

Sto se tice sajtni probusi rupu na zadnjem rubu i stavi zabicu,nemoze drugacije.

Link to post
Share on other sites

Imao sam problem sa hladnjakom koji je resen danas...vozio sam se radi provere da je sve ok

dosao kuci ali vidim da kaplje voda na lulici koja se nalazi odmah ispod cepa za ispustanje vode

ozracio sam sve kako treba kada je sredjen hladnjak.

na ovoj lulici...ispod plavog cepa gde se ispusta voda

http://www.njuskalo.hr/image-bigger/ostali-autodijelovi/bmw-e36-e34-hladnjak-killer-svi-1.6-1.8-motori-benzin-slika-2219389.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hvala djape :)

ali nije bas toliko lep,mislim jeste,ali ima jos stvari da se odradi,imam ogrebotina nekih i malo rdjice na desnom zadnjem krilu

sve to pre nekog snega moram da uradim,i to je to do daljnjeg sto se tice farbe i limarije :)

leon pricas za znak?

a neko jel zna za one zabice,tj da li ima neko?

Link to post
Share on other sites