Recommended Posts

postadoh i ja vlasnik e 32 735i,

pored 5tice 524d e 28,

dobar je,bice od njega autic,ima plin,nije sekvent,radi i ovako ali,,to cemo morati da menjamo, kotrlja se lepo,automatski menjac lepo radi, malo me zeza protokomer,za rad na benzinu,nadjeno,samo se skupe parice da ga pazarim,bomba od serva kocionog ili vec kako se zove,isto u strajku, menjacu je,ostatak solidno radi,

zeza me tabla,neradi mi pokazivac brzine,p,r,d,123,i s,e,i m, to moram da sredim,iz menjaca ima impuls,verovatno je tabla u maleru, neznam jos,farbanje mu sleduje verovatno u mat crnu,trebaju i maglenke,fale mu, i tako,zanimacije kolko hoces,kozna sedista bih izbacio solidno su ocuvana hocu neka klasicna da stavim, i tako ,,jos dosta stvari da se doradi

ako neko ima savet za tablu,dobro dosao je,i zanima me kako se menjac u m poziciji ponasa,ok za sport i ekonomik,ali mi m nije bas najasniji, kao da krece drugom trecom, nekapiram bas cemu sluzi taj polozaj..

w4z21y1p5x16uu0afyot_thumb.jpg 0ohsobdt8d4pfozn3o5q_thumb.jpg

ovih dana nastavljam sa radovima oko njega,zavrsio prenos,jos malo pa registracija,polako jedno po jedno..

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

registracija za 3,5 je oko 60.000din,a kad se vodi kao manja kubikaza onda je malo jeftinija :acute:

znam da je m za sneg itd,samo bi voleo da znam kako to funkcionise :pleasantry:

M ti sluzi kad ubacis u 2,ili 3 da blokira menjac u toj brzini,koristi se iskljucivo po snegu,ako se negde zaglavis,da bi auto krenuo 2 ili 3 brzinom,jer mu je tad teze da prokliza.

Link to post
Share on other sites

evo,malo,pa sutra jopet,radim neku hondu pa ceo dan nestizem da sve sto treba zavrsim.

lomotina za sad,ali polako kad ga sklepam i skockam bice autic,

danas ispregledao limariju, nema nista za krpljenje,jedna vrata malo rdjice pokazala,bice reseno,par mesta da se ociste i zastite, i naravno ..mozda mat crna :pleasantry:

i GOMILA SITNICA za rad

9zl5akmyi0j9yiai42s_thumb.jpg ds3b9kbc6mj32wmufrr9_thumb.jpg 7vmfmxhkb4bkuon07p7h_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

eh,,muke,,

muci me sto mi na tabli nepokazuje u kojoj sam brzini,radio sam chek table svi ekrani rade,nema mrtvih piksela,mada to nemora da znaci da tabla nije nesto pobrljavila,ali..na menjacu je kao ispraqvan pokazivac brzina, to jest neki selektor ili sta god da je,salje impuls , neradi ni jedna kockica ,niti za d,p,r,123, niti za e,m, s,sama sijalica za osvetljenje table nedobija struju,elektronicar pregledao tablu kaze da radi,

chek sam kazem odradio na ovaj nacin http://www.meeknet.co.uk/E32/E32_OBC_Unlock.htm resetovao comp.promenio jezik sa nemackog na engleski, namestio centralnu bravu.

i jos jedan problem,,neko je namestio auto da pali non stop, bilo u d,bilo u p ili n...

cak i kad otkacim taj djavo sto pokazuje u kojoj je brzini opet vergla, nije prijatno a i hocu to da namestim..

jel ima negde neki relej kompjuter sta god da proverim da nesto neko negde nije otkacio prevezao itd..

temperatura..minus 37.. vidim da nema davac u braniku,i to moram da nadjem..

no dobro zna li ko za ovo oko table i tog pokazivaca,taj k..na menjacu sam naso drugi,montiro,nista..radi mi m,s,ili e, mislim u voznji ali i tu mi na prekidacu nesijaju one sitne sijalice ili diode sta vec ima, i na tabli naravno..

trazih nevidoh nigde prekid zice ili da je nesto otkaceno,mozda je i tabla nemam pojma mada po tom chek,u radi...

znam samo da me nervira... :angry:

Link to post
Share on other sites

ah da,onaj djavo neki kompjuter sa desne strane kod suvozacevih nogu deluje povezan ,ima dva neka,sve deluje povezano,nedeluje da je neko nesto cackao,sumnjam da je neko m crklo ono,,ono na menjacu sto daje impuls dali je u p ili n,da nije mogao da zavegla pa da je nesto negde otkacio,i prevezao da vergla non stop, e sad,gde i sta,,nemam pojma....ili da cekam da pazarim rugu tablu,dali je do nje,,glupa sitnicaa al bi voleo da radi...

Link to post
Share on other sites

relej alnasera nije prevezan itd, i kad ga skinem ne vergla,negde ima neki prevez.samo da nadjem gde,ili je ..mozda i taj kompjuter pobrljavio pa se bacio u neki safe mod..ebemli ga... :mellow:

Link to post
Share on other sites

ma imam,al,,nesto mi slabo ide to..citanje manuela.. pola mi nije jasno,drugu polovinu nenalazim... :preved:

ma nije da mi smeta bas tolko,,,ima na lesini jos milion sitnica sto smetaju ali dobro,,hocu da to sve radi onako kako bi to trebalo da bude...buljim nevidim neki prevez,pola auta sam raskupusao,, blejim pratim zice, nis mi vise nije jasno,,,ebem,,ti kompjutere...to na salt heblu cu zameniti u svakom slucaju jer kolko vidim tu je neko nesto muvao cackao,pa neka druga, za svaki slucaj,iako izbacije impuls,i kad je otkacim vergla, e sad nemam pojma dal aegs ima veze sa tim ili samo sa polozajem e s m..ili ima veze i sa tablom.. sve mi se pomutilo ima da sanjam zice i zicice :blink:

Link to post
Share on other sites

od saltalice dole,do table,izgleda,,da ima impulsa..ima rikverc ler..znaci,moguce da je u tabli problem,,da kad je cekiram pokaze da nema mrtve piksele..ali da sama operacija displeja ..neradi.. :blink:

Link to post
Share on other sites