Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne samo to, nego pojedini modeli (x6 pogotovo) su toliko odvratni ... može da ide koliko hoćeš dobro, da bude najskuplji na svetu meni je i dalje odvratan ... (moje lično mišljenje).

Ja nisam neki ljubitelj ni kockica, ali kada vidim da je sve na svom mestu, moram da zastanem i pogeldam auto ... jednostavno mi je lepa. A x6 mi recimo nikada neće biti lep ... ili ovaj bmw serije 2 novi. Ili Određene sedmice itd itd .... sve je to stvar ličnog ukusa.

Link to post
Share on other sites

Ne samo to, nego pojedini modeli (x6 pogotovo) su toliko odvratni ... može da ide koliko hoćeš dobro, da bude najskuplji na svetu meni je i dalje odvratan ... (moje lično mišljenje).

Ja nisam neki ljubitelj ni kockica, ali kada vidim da je sve na svom mestu, moram da zastanem i pogeldam auto ... jednostavno mi je lepa. A x6 mi recimo nikada neće biti lep ... ili ovaj bmw serije 2 novi. Ili Određene sedmice itd itd .... sve je to stvar ličnog ukusa.

Pa sad kola vise nemaju dusu, sve elektronika, sve nesto ludo.. Npr. e53 mi se svidjao, retko lep djip dok je f15 toliko ruzan, ima ih par kod mene i uopste mi ne privuku paznju kad prodju ulicom.

Gledam emisiju SAT i bila valjda c klasa 220 cdi i kao ima da doplatis 3000e za AMG look i fazon u braniku ima 2 auspuha a pogledas odozdo ono jedan auspuh i to uopste nije ubaces u tu rupu nego ide ka dole. I sad ja treba da se vozim autom koji je 4x slabiji od AMG a drugi treba da misle kako ja djiram AMG-a, valjda kola vozis zbog sebe, da tebi bude lepo a ne zbog drugih. Meni je to prosto nelogicno, to prosto ubija tebe u pojam jer kad shvatis da si doplatio 3000e da vozis dizela a ne AMG.

Ili AUDI, ono je bruka, pre su bila lepa kola, svidjao mi se A3, sad ne mogu da razlikujem A4 od A5 ili A6 od A8, sve je*eno isto, dal zato sto ih uzeo VW pa gledaju da auto bude sto potrajniji, a izgled i oroginalnost ko je*e.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...