kako moze neko da srnavi ovakvu ikonu???


Recommended Posts

Pa vidim i tebi puno dvorište osmica sa dizel motorima........jednostavno ne mogu da shvatim da čovek može da upropasti i oskrnavi takav auto.........ako mu to ne smeta što mu raketa radi na kotao na paru,evo ja mu besplatno poklanjam motor iz spačeka pa neka se vozi jeftino,a i registracija mu je zanemarljiva.........a zaboravi da kažem da će i dalje biti glavni baja u kraju..........

Pricas napamet ili si pogresno informisan????Imam bas svega ali nemam e31 dizela....jos uvek ,a kad nabavim odgovarajucu karoseriju ubacicu 3,0d .Ako vidim da je to pogresna investicija onda cu da prodam 830d i kupim 11komada 316m10 sa karburatorom i obavezno na plin i da ih odvaljujem od zivota i vozim pun gas.....celih 120km /h i budem najbrzi baja u kraju.....hahahahahahahhaahhahaahhahaahahahahhahahahahah :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pricas napamet ili si pogresno informisan????Imam bas svega ali nemam e31 dizela....jos uvek ,a kad nabavim odgovarajucu karoseriju ubacicu 3,0d .Ako vidim da je to pogresna investicija onda cu da prodam 830d i kupim 11komada 316m10 sa karburatorom i obavezno na plin i da ih odvaljujem od zivota i vozim pun gas.....celih 120km /h i budem najbrzi baja u kraju.....hahahahahahahhaahhahaahhahaahahahahhahahahahah :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Glupo da ti ne budes najbrzi! :D

Link to post
Share on other sites

nemas ti toliku nizbrdicu da ga zaletis do 120.

Ce gi vozim u Begiš niz Bubanj potok tamo ce gi naterujem na 120 ,ako gi oces i ti s"mene da mi budes svedok na obaranje rekord :e30: :e30: :e30: :e30: :e30: :e30:

Link to post
Share on other sites

zemljak .... vidi sada ovu situaciju

vozis kockicu jer si dovoljno inteligentan da zakljucis da nisi u mogucnosti ...

iza tebe "baja" sa M5 , blica i hoce da prodje...

otvaras svoj prozor koji nije na dugme i ljubazno mu odgovaras "izvolite gospodine , VI ste u mogucnosti" ...

ON prolazi , pokazuje ti srednji prst , a ti se gledas u retrovizor i sebi samome kazes "jbg , kada nisi u mogucnosti"

Definitivno nisi dovoljno kompetentan da ulazis u ovakvu raspru jer to sto ja vozim bmw e30 m20b25 (ima sva 4 el. podizaca),tj. jos uvek ne jer je u procesu restauracije ne znaci da nemam mogucnosti za nesto kao "bolje",taj sto pokazuje srednji prst predpostavljam da je to neki "Srbin" koji je teskom mukom zaradio tog m5,moze slobodne da ga zabode sebi u dupe ili ako si raspolozen da razmisljas o tome...

Link to post
Share on other sites

Pricas napamet ili si pogresno informisan????Imam bas svega ali nemam e31 dizela....jos uvek ,a kad nabavim odgovarajucu karoseriju ubacicu 3,0d .Ako vidim da je to pogresna investicija onda cu da prodam 830d i kupim 11komada 316m10 sa karburatorom i obavezno na plin i da ih odvaljujem od zivota i vozim pun gas.....celih 120km /h i budem najbrzi baja u kraju.....hahahahahahahhaahhahaahhahaahahahahhahahahahah :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Nisam pogrešno informisan,da ti nacrtam pošto ne kapiraš: da je osmica sa frezinim motorom dobra i ti bi je imao,a pošto nije kada nabaviš dizel o kome pričaš...otom potom..........to što ismejavaš druge koje voze bmw-e sa fabričkim motorima koje je bmw konstruisao i ubacio u karoserije i kao takve pustio u serisku proizvodnju,e to je nešto drugo,to je samo dokaz što te pojedini ljudi zovu jednim nadimkom,koji upravo ovakvim komentarima opravdavaš svako slovo..........ti najbolje znaš koje.........

Link to post
Share on other sites

Nisam pogrešno informisan,da ti nacrtam pošto ne kapiraš: da je osmica sa frezinim motorom dobra i ti bi je imao,a pošto nije kada nabaviš dizel o kome pričaš...otom potom..........to što ismejavaš druge koje voze bmw-e sa fabričkim motorima koje je bmw konstruisao i ubacio u karoserije i kao takve pustio u serisku proizvodnju,e to je nešto drugo,to je samo dokaz što te pojedini ljudi zovu jednim nadimkom,koji upravo ovakvim komentarima opravdavaš svako slovo..........ti najbolje znaš koje.........

Mislim da ti ne kapiras uopste.....mozda je to posledica teskog zagadjenja u Beogradu.....ja sam upravo u mojim postovima osudio lika koji vozi (citaj tudja kola,odnosno na lizing)a pisa po onima koji imaju kola na svoje ime a ne na ime lizing kuce....ma kakva to kola bila i sa kojim motorom.Pojedini ljudi tj moji prijatelji koji me tako zovu mogu da me zovu i u mom prisustvu jer su mi prijatelji i ja im to dopustam a probaj ti to da uradis ali kad si mi na dohvat ruke ne preko tastature i spoznaces i moju dobru stranu punu humora i satire......

Dakle (ukoliko nisi shvatio citaj dalje ,ukoliko jesi ne moras dalje citati)Ne ismevam nikad i nikoga ko vozi ono sto vozi sve dok to radi u skladu sa svojim stvarnim mogucnostima i ne preserava se.....

Link to post
Share on other sites

A da ukoliko nisi primetio ja vec imam e31 ne moram da kupujem jos jedan....ali hocu...

Link to post
Share on other sites

zemljak .... vidi sada ovu situaciju

vozis kockicu jer si dovoljno inteligentan da zakljucis da nisi u mogucnosti ...

iza tebe "baja" sa M5 , blica i hoce da prodje...

otvaras svoj prozor koji nije na dugme i ljubazno mu odgovaras "izvolite gospodine , VI ste u mogucnosti" ...

ON prolazi , pokazuje ti srednji prst , a ti se gledas u retrovizor i sebi samome kazes "jbg , kada nisi u mogucnosti"

brate ako neko prodje sa m5 i u redu je da se skida kapa, kako god ga on zaradio, ali ako neko pocne da blica sa m5 i ti ga pustis da prodje a ono unutra motor od zastave 101 i jedva se vuce, ko koga onda tu hebe???

svaka cast coveku za domisljatost i radove ali mislim da je malo preterao.....

Link to post
Share on other sites

Uopste me ne zanima ni dizel ni 8-mica, ali ovo "vozis tudja kola" a covek kupio nov auto na lizing je smejurija. To samo pokazuje kolike komplekse imate. Pa sta ako pise ime lizing kuce u saobracajnoj? Pametni i dobrostojeci nikada i ne kupuju vozila za kes. Zna se za sta ide kes. Zato i jesu u poziciji da voze nove automobile premijum marke.

Srbija zemlja iskrivljenih vrednosti. Bitno mu je da pise u saobracajnoj da je auto "na njega". Kompleksi.

Link to post
Share on other sites

tema uopste nije bila ko je kako dosao do auta i ne znam cemu te rasprave, aj da se vratimo na temu...........

Pa izgleda da jeste.......to je bio "argument", kao sta ti nekom pricas a vozis auto na lizing ?!?! Glupost. A glupost je i kod pokretaca teme koji uopste dovodi u pitanje neciju volju da vozi na nacin na koji hoce.

Sa druge strane jasno mi je zasto je pokrenuo temu, jer nekad je Glof II 1.6D bio ne auto nego dijagnoza, a sada su to poceli biti vlasnici 30 godina starih BMW koji po svaku cenu voze BMW iako je pitanje da li bi bilo koji auto mogli da odrzavaju. (da se razumemo ne mislim na sve vlasnike vec na jedan broj. koji i kakvi idete na oglase pa vidite. felne od 20 incha a gume "celaston", pocepano, 3 nijanse boje na vozilu, a ostatak ne smem ni da gledam i onda pise "super stanje" "ide ko nevreme" "bez ulaganja" itd.)

Link to post
Share on other sites

Mislim da ti ne kapiras uopste.....mozda je to posledica teskog zagadjenja u Beogradu.....ja sam upravo u mojim postovima osudio lika koji vozi (citaj tudja kola,odnosno na lizing)a pisa po onima koji imaju kola na svoje ime a ne na ime lizing kuce....ma kakva to kola bila i sa kojim motorom.Pojedini ljudi tj moji prijatelji koji me tako zovu mogu da me zovu i u mom prisustvu jer su mi prijatelji i ja im to dopustam a probaj ti to da uradis ali kad si mi na dohvat ruke ne preko tastature i spoznaces i moju dobru stranu punu humora i satire......

Dakle (ukoliko nisi shvatio citaj dalje ,ukoliko jesi ne moras dalje citati)Ne ismevam nikad i nikoga ko vozi ono sto vozi sve dok to radi u skladu sa svojim stvarnim mogucnostima i ne preserava se.....

Imamo zajedničke prijatelje,a daće Bog da se i upoznamo kao ljudi i da naučim i vidim nešto pametno po pitanju posla kojim se baviš.............što se tiče drugog dela tvog komentara,odgovoriću ti u dva dela:

1.demantuješ samog sebe,što možeš i pročitati u svojim predhodnim komentarima tipa:treba ti begaljičko brdo,bubanj potok,maksimalno 120 i ostalo.....ali dobro,nije više ni bitno.........

2.cenim te kao vrhunskog majstora,ali nemoj sebi dozvoljavati neke stvari koje ti nisu preko potrebne.To sa tvojom satirom i humorom lepo si rekao,samo je satira i humor.U životu sam spuštao i veće štihove na zemlju,a ne jednog majstora od 50 kila.Tako da to sa pretnjama i ostalim željma i čestitkama preskoči,od srca ti preporučujem.Na kraju krajeva,kao što sam i naveo na početku,daće Bog da se upoznamo u nekom domaćinskom izdanju,pa ako ti je baš volja za satirom i humorom,ti izvoli,okušaj sreću.................

Link to post
Share on other sites

Imamo zajedničke prijatelje,a daće Bog da se i upoznamo kao ljudi i da naučim i vidim nešto pametno po pitanju posla kojim se baviš.............što se tiče drugog dela tvog komentara,odgovoriću ti u dva dela:

1.demantuješ samog sebe,što možeš i pročitati u svojim predhodnim komentarima tipa:treba ti begaljičko brdo,bubanj potok,maksimalno 120 i ostalo.....ali dobro,nije više ni bitno.........

2.cenim te kao vrhunskog majstora,ali nemoj sebi dozvoljavati neke stvari koje ti nisu preko potrebne.To sa tvojom satirom i humorom lepo si rekao,samo je satira i humor.U životu sam spuštao i veće štihove na zemlju,a ne jednog majstora od 50 kila.Tako da to sa pretnjama i ostalim željma i čestitkama preskoči,od srca ti preporučujem.Na kraju krajeva,kao što sam i naveo na početku,daće Bog da se upoznamo u nekom domaćinskom izdanju,pa ako ti je baš volja za satirom i humorom,ti izvoli,okušaj sreću.................

1.Uopšte nisi razumeo pricu odnosno deo koji ide ovako "cenim i ne ismevam nikog ko vozi auto NASPRAM SVOJIH MOGUCNOSTI"

2.Hvala na pohvalama i na tome sto me cenis.....evo cenim i ja tebe i ako te ne poznajem ali ako si prijatelj mojih prijatelja i ako te oni cene znaci da nisi papak i automatski te i ja cenim.....Evo odmah se prijavljujem da drugarski okusam srecu....jer nisam štih a nemam ni 50kg.....ustvari imao sam ih u3cem ili 4-tom razredu....osnovne škole....

Link to post
Share on other sites

e to je prava ljubav prema bemveu, spremni ste da se pobijete zbog bemvea. i to ne bilo kog bemvea, osimice sa dizel motorm. skidam kapu.

Aj i ti dodji bice zanimljivije

Link to post
Share on other sites

ja sam pre za dijalog. recimo na napravimo platformu pa da zasedamo neko vreme. evo ja cu da presedevam. Jedan od vas dvojice mora da peva miljacku.

Moja je greška što sam izneo svoje mišljenje vezano za bmw 824 td.Jednostavno sam morao,pogotovo kada sam video nalepnicu preko pola šoferke wolf racing team drifting (tako nešto). To je kap koja je prelila........

Link to post
Share on other sites

iskreno, ko danas kupuje auto za kes ili je teska budala / idiJot ili milioner...

ili zatucani balkanac koji mora u svom milutovcu da bude glavni i da se prica koliko je kostao njegov auto.

Kes se obrce i pravi novi kes, nije nikako za bacanje za neki nov auto!

ko jos nije stigao u 21. vek i nije ukapirao da se moderni automobili prave skoro iskljucivo za prvi i eventualno drugi lizing , sto je otprilike 6-8 godina, mene je njega zao! Na sta ce ovaj moj F10 530d izgledati za nekih 8-10 godina ne zelim da zanm, jer su prepuni kojekakve elektronike i sve je nepristupacnije za servisiranje! Moj brat vozi novu F01, takodje na lizing, 3 godine pa posle nova.

on za te tri godine ni jednom nece platiti servis, a ni kap ulja!

Znaci mi smo sada budale koji voze svake trece godine nov auto i koji ne placaju ni jedan servis?

i jos uz to veoma pristupacno, jer su mesecne rate relativno male!

iskreno zalim sto je onaj idiJot u onako divan i jedinstven BMW ubacio 2.0 dizel motor!

umesto da ga je sredio, pa makar to i godinama trajalo i mogao samo vikendom da vozi,

to bi bilo pohvale vredno i otmeno, a ne ovako se sepuri sa 2.0 dizelom!!!

jel ikome od vas jasno koliko su vrednosti u zemlji srbiji izopacene?! koliko je sve otislo u q??

Link to post
Share on other sites