kako moze neko da srnavi ovakvu ikonu???


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bre Bozidare ... pa nije svako u mogucnosti da udje u banku i izadje sa 150 evrica mesecno !?

znas ono , pre nego sto se "smejes" mojoj krsini .... zavrsi sa ratama za svoj :)

nego ... sta ti pise u saobracajnoj , ko je vlasnik auta ?

Link to post
Share on other sites

kakve to veze ima sto je lik izbacio 5.0 i ubacio dizelku?

sta sad on je budala a svi ste vi jako pametni. imate para na bacanje za corbu, registraciju i bole vas k***c? covek je uradio nesto sto niko nije, to je prvo. vozi se za 700 dinara lozike na 100 km i bole ga k***c naravno. a ako se nekom ne svidja, uopste nije problem da ubaci opet taj v12 wauuuuu.... prodaju se na kilo ionako. i sta? ko je onda budala? dajte ljudi ne mlatite tudjok kitom gloginje

Link to post
Share on other sites

Bolje i fiat500 na lizing nego lazni auto.. bar nek skine 850csi znacku i nek stavi natpis, "jbg ljudi vozi mi se na plin za 700din 100km".. ipak moram da priznam da lepo izgleda SPOLJA.. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Zasto ovaki Šabanski komentari...koliko vidim vi sto ste najglasniji svi imate 850i i vozite ga na benzin????

Link to post
Share on other sites

ima 3 nedelje kako sam kupio e60icu, nisam jos stigao da ga slikam posteno, zeldi 2.5, zadovoljan sam, nisam u mogucnosti da ti izbacim kilometrazu, dosta varira, nekad predjem mnogo a opet kad krene ispitni rok stizem samo uvece na kafu da odem. PS ne delim auto ni sa kim, i imam jos dva manja ne bitna za ovaj forum..

Link to post
Share on other sites

da, opet, ironija, vise sarkazam, nije to lose... ipak mi se ne svidja 850csi... a momku svaka cast na trudu... nisam linearan, kad imam posla putujem po Srbiji, kad ne radim nista odn ucim prelazim manje... verovatno corak. Vidim da ljude mnogo zanima kako, kad, gde ko zaradjuje novac, Igor proziva za kredit, ti ironicno provlacis moj prosli komentar. Super. Bas ste divna ekipa :D tj nadam se da cu vas upoznati..

Link to post
Share on other sites