kako moze neko da srnavi ovakvu ikonu???


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Voleo bih, ako si u bgu to bi bilo super.. Malo smo poceli na krivu nogu, ja napadam tudje, vi branite tudje.. sorry

....ostadoh ti duzan za upoznavanje

ako preskocis Castelnaudary , bice mi drago DA !

ostalo da batalimo :)

Link to post
Share on other sites

Vozio sam dugo 850i i mogu da kazem da uopste nije jeftin za voznju sto gorivo sto gume ...

Nije mi strasno sto je neko nasao resenje da se vozi u osmici za male pare jos ako je BMW-ov motor nemam nista protiv . Ali osecaj sa fabrickim motorom je jedinstven ali Herceg Novi - Novi Sad peglanja nekih 120-30 litara bezolovnog benzina.

Link to post
Share on other sites

bre Bozidare ... pa nije svako u mogucnosti da udje u banku i izadje sa 150 evrica mesecno !?

znas ono , pre nego sto se "smejes" mojoj krsini .... zavrsi sa ratama za svoj :)

nego ... sta ti pise u saobracajnoj , ko je vlasnik auta ?

hvala bogu pise moje ime, nije kao u srbiji gde su kanibal banke.

sem toga, lizing i svake trece godine nov auto ;)

samo mislim da je Osmica ikona BMW-a i da ne treba da se skrnavi sa kojekakvim glupostima.

ako vec nema para da je vozi na plin, neka je proda onom ko bi je dostojanstveno odrzavao.

svidja mi se kako se onaj hrvat iz zagreba brine o onim osmicama.

zasto postoje trojke? u krajnjam slucaju i petice??

i na kraju dana ipak vazi ona, nije zvaka za seljaka ;)

Link to post
Share on other sites

zemljak .... vidi sada ovu situaciju

vozis kockicu jer si dovoljno inteligentan da zakljucis da nisi u mogucnosti ...

iza tebe "baja" sa M5 , blica i hoce da prodje...

otvaras svoj prozor koji nije na dugme i ljubazno mu odgovaras "izvolite gospodine , VI ste u mogucnosti" ...

ON prolazi , pokazuje ti srednji prst , a ti se gledas u retrovizor i sebi samome kazes "jbg , kada nisi u mogucnosti"

Link to post
Share on other sites

da su bili pametniji u osmicu bi sami ubacivali manji motor..svako se siri po mogucnostima,sta fali sto je cusnuo dizela,kako je imo para ttako se i vozi, jeftinija registracija, manja potrosnja,osecaj nije bas bas...isti :acute: al te bar gledaju na semaforu,ja se nebi zallio da ga kupim, neznam koja je cena ali da se ima para ...

Link to post
Share on other sites

Zasto ovaki Šabanski komentari...koliko vidim vi sto ste najglasniji svi imate 850i i vozite ga na benzin????

Pa vidim i tebi puno dvorište osmica sa dizel motorima........jednostavno ne mogu da shvatim da čovek može da upropasti i oskrnavi takav auto.........ako mu to ne smeta što mu raketa radi na kotao na paru,evo ja mu besplatno poklanjam motor iz spačeka pa neka se vozi jeftino,a i registracija mu je zanemarljiva.........a zaboravi da kažem da će i dalje biti glavni baja u kraju..........

Link to post
Share on other sites