kako moze neko da srnavi ovakvu ikonu???


Recommended Posts

bozidare, da li bio ljubazan da napises finansijsku konstrukciju kupovine f10 i f01, ono, klasicno, cena kupovine, ucesce, rate i sta sve ulazi u te rate. besplatan kasko, servisi...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cuo sam da se M3 sa sabovim motorom prodaje za 2000e i niko nece da izvadi pare zbog motora....

Link to post
Share on other sites

delimicno istina, bila dvojica i kad je otovrena hauba, jedan se slogirao a drugom srce stalo. bore se za njih na vma. A auto ce biti zaplenjen i presovan, da ne ugrozi jos ponekog ljubitelja.

Link to post
Share on other sites

Jedan od dvojice mucenika je izdahnuo.....mozda bi se i izvukao ali mu ponudili tog m3 na lizing.......covek skontao da nije glup i odmah umro........A 3dusmana ovog drugog culi kako je umro prvi i sad ih pred sobom 54 na vma ceka obezbedjenje da slucajno i ovom drugom ne ponude auto na lizing jer bi i on mogao da skonca.......Covece koliko su poremecene vrednosti u Srbiji.....Pa zar ova 3 dusmana da sarane coveka jer im je uzor"o po ara njive a oni njemu otrovali suprasnu krmacu?????Jebote pa zar po ara njive ,krmace i nekoliko prasica da mu presude.......

Link to post
Share on other sites

@ zivorad ...

1- auto se kupuje za kes , a uvek se vodi na nekoga drugog

2- kes se ne obrce , kes se sakriva a prikazuju dugovi i crveno

3- 21 vek je svima , ali tebi nije (zato sto si pacijent , vecito placas kamatu a auto nikada nije tvoj)

4- jeste budale , jer tvoj auto od 3 godine je ucesce koje za banku uvek ima neku manju vrednost od realne trzisne , a ti uz kamatu nastavljas da placas novi auto koji te na kraju racunajuci sve kamate i poreze , usluge banke kosta 40% vise nego za kes !

5- tvoj sada vec bivsi auto (tvoje ucesce) je preko noci dobio na ceni ,jer banka ima novog pacijenta da ga proda uvek sa kamatom .... samo sto su ga tebi racunali 5din , a buducem pacijentu minimum 8 din !!!

6- kupi sesir

7- samo se telefoni i patike kupuje na kredit (uz uslov da imas "novu" licnu kartu)

Link to post
Share on other sites

@ponton, dragi moj, ti pricaj i filozofiraj i dalje dok se moja guzica vozi u novom F10 530d,

pri cemu je rata nesto veca od 450€ a pri tom uracunati svi servisi,

full kasko sa 0€ ucesca,itd itd itd e da.

I bas se radujem kada cu opet za tri godine otici u BMW da uzmem kataloge

i sednem sa prodavcem da sklopim svoj nov auto. mozda isprobam drugu spoljasnju boju,

ili neku smeliju unutrasnju boju, ili pak jaci - 550d.

Tako da vidis, za tri godine cu ja opet voziti nov novcat auto, koji sam JA porucio,

kojem sam JA skockao opremu i u cijim papirima ce stojati MOJE ime....

dok ti budes i dalje pricao i filozofirao i vozio isti onaj matori auto koji si ti platio

tvojim kesom jer je lizing nesto... za filozofiranje. :D

Link to post
Share on other sites

TESKO-Bogu-S-Nama-Kakvi-Smo.jpg

Tabla na ulazu u Vlasenicu... :D

@bozidar

Cime se bavis? ( ako nije tajna )

Vidi, ne mesam se nesto u temu, ali da bih se upustio u bilo kakav kredit onda moram biti siguran u dogatrajnu jaku zaradu...

Ovo je Srbija, ovde se prilike lako menjaju, prakticno preko noci!

Na kraju, da bih placao 500e kredit za AUTO, onda po meni moras da imas primanja od min. 3 do 5000e mesecno...

Link to post
Share on other sites

@ zivorad

Ich bin die dritte Generation der gastarbaiter in Traunstein ,Frankreich, Italia , also scheiSe ich auf dein groSgeschriebenes "ja"

prevod za forumase ...

ja sam treca generacija gastarbajtera u ... , tako da izdrkam na ovo tvoje "JA" napisano velikim slovima !

mozda imam i FERRARI ali se ne kurcim , zajebavam se ovde sa ovim momcima i lepo mi je i da bog "da" ostane tako !

Link to post
Share on other sites

@ponton, dragi moj, ti pricaj i filozofiraj i dalje dok se moja guzica vozi u novom F10 530d,

pri cemu je rata nesto veca od 450€ a pri tom uracunati svi servisi,

full kasko sa 0€ ucesca,itd itd itd e da.

I bas se radujem kada cu opet za tri godine otici u BMW da uzmem kataloge

i sednem sa prodavcem da sklopim svoj nov auto. mozda isprobam drugu spoljasnju boju,

ili neku smeliju unutrasnju boju, ili pak jaci - 550d.

Tako da vidis, za tri godine cu ja opet voziti nov novcat auto, koji sam JA porucio,

kojem sam JA skockao opremu i u cijim papirima ce stojati MOJE ime....

dok ti budes i dalje pricao i filozofirao i vozio isti onaj matori auto koji si ti platio

tvojim kesom jer je lizing nesto... za filozofiranje. :D

Kakav si ti Gospodin Гастарбајтер iz Nemacku!

Druze ti si Srbin mozes da vozis sta hoces time ni jednog Nemca neces fascinirati,vise ga fascinira tvoje poreklo jer i sam znas kakvo misljenje imaju o nama!

Link to post
Share on other sites

Kad bi svako bio u skladu sa razumom vozio bi auto u skladu sa svojim mogucnostima,te ovakvih sranja ne bi bilo...

Potpisujem,prema džepu i auto dok su kod nas poremećene vrednosti,ljudi zasednu u sedmicu a džep im nije ni za reno 4. pa onda drvlje i kamenje,BMW mu skup za održavanje ovo ono.Pošto je tema osmica e31 ovakav auto ne mogu voziti oni kojima je to jedini auto bez obzira imao para ili ne,ako ima para onda će ga usled prevelike upotrebe brzo uništiti a ako nema para onda će izvoditi ovakve frankeštajn eksperimente.Dakle ovakve primerke zaista treba čuvati i imati drugi auto za svakodnevnu upotrebu a osmica samo sa kuliranje.

Link to post
Share on other sites
novom F10 530d,

pri cemu je rata nesto veca od 450€ a pri tom uracunati svi servisi,

full kasko sa 0€ ucesca,itd itd itd e da.

moze li pojasnjenje, 0 eura ucesca u steti ili 0 ucesca u kupovini auta. ako nije tako, koliko je ucesce i na koliko godina je ugovorena otplata?

Link to post
Share on other sites