kako moze neko da srnavi ovakvu ikonu???


Recommended Posts

moze li pojasnjenje, 0 eura ucesca u steti ili 0 ucesca u kupovini auta. ako nije tako, koliko je ucesce i na koliko godina je ugovorena otplata?

ne ne, sa 0€ ucesca u slucaju neke stete, imas razlicite pakete i nivoe i u zavisnosti od tvoje proslosti koliko si ili koliko nisi pravio stete se racuna cena. no napisah, sve to sa svim servisima i autom z aonu cenu.

tako da u slucaju slucaja bio ja kriv ili neko drugi, za popravku automobila ili za nov automobil ne moram nista da placam. inace ako se desi nesto da ne mogu sa mojim autom da nastavim dalje putovanje, dobijam najmanje klasu nizi auto besplatno dok se moj ne osposobi a u slucaju da ne mogu odmah da isporuce taj auto, dobijam rent-a-car i /ili hotel. vec jednom isprobao ne mojom krivicom.

bi to pre neke tri godine, tek stigla nova crna E60-ka, bio sam na poslovnom putu i uvece dosao u hotel, auto ispred parkiran i negde oko 3 ujutru me probudi neki veoma glasan zvuk, kao eksplozija. pogledam ja kroz prozor, gde bi moja nova bembara trebala da bude, i vidim nesto izmedju petice i A6 karavana, onako izuvijano!!! znaci zena je uspela da unisti auto koji je tek bio tri nedelje star! ali i ona je imala kasko, tako da sam ponovo "morao" da porucim peticu - samo srebrnu :D i jos koju sitnicu zamenio, a dok nije stigla ja sam se vozikao u trojci karavanu... eto, samo sam morao gorivo da platim za tu trojku!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuu lorde al te ovi naduvase,dzabe ti ovi tvoji lizinzi ovde samo duvanje :lol: :lol: :lol:

mogu da ga duvaju koliko god hoce, ipak sam ja taj koji na kraju seda u svoju novu F10.

veruj mi, ne dotice me ni malo.

eto, dokle smo dosli, a samo sam skrenuo paznju na to kako je neko unakazio osmicu.

Link to post
Share on other sites

a koliko je ucesce prilikom kupovine i na koliko godina je ugovorena otplata?

zsvisi, ne moze se tek tako generalizovati.

npr ako uzmes lizing na 36 meseci, ti mozes i bez ucesca, ali onda je rata nesto veca.

u svakom slucaju, posle tih 36 meseci se proceni preostala vrednost tog vozila i mozes

da ga otkupis ili da nastavis lizing za to vozilo po nizoj tarifi ili po novoj tarifi da

uzmes nov auto. u principu skoro svi uzimaju nov, a za stari ih boli uvo.

u slucaju da imas klinca koji ima polozeno ili za zenu, onda se obicno isplati da njima preuzmes

taj auto. naravno, ceo lizing se ne odnosi na fizicka lica, nego na pravna gde hvatas jos

kojekakvih olaksica i na kraju otpisujes sve te troskove od poreza. tako da kad sve svedes

na papir i izracunas koliko to ispadne jeftino, samo bi budala uzela ziv kes i kupila auto

ili cak digla kredit.

Link to post
Share on other sites

mogu da ga duvaju koliko god hoce, ipak sam ja taj koji na kraju seda u svoju novu F10.

Nece ljudi nocas moci da spavaju od zavisti...

Evo i meni tesko ide!

Link to post
Share on other sites

Evo ga i moj prvi post :)

Ovaj covek sa osmicom je verovatno toliko zeleo taj auto da ga nije mogao drugacije priustiti sebi nego sa ovim fergusonom unutra. To postujem ali za slicne pare je mogao da ubaci 2.5 24 ventila, koji bi vozio na sekvent i da ima bar 190 ks i lepsi zvuk...

Ima moju podrsku ukoliko zeli i moze da slusa ono cekicanje :)

Link to post
Share on other sites

lorde bozidare, znam kako funkcionise lizing, pitam te konkretno u tvom slucaju, izbaci cifre, da li si za ucesce dao pare i koliko ili auto i koja je procenjena vrednost, koja je prodajna vrednost vozila i kolika je cena vozila na lizing. znaci konkretne cifre, procitaj pazljivo post, nemoj opet neke nebuloze da napises. zanimaju me konkretne cifre, iznosi.

Link to post
Share on other sites

poznajem decka sto vozi ovu 8icu... auto je ocuvan i sasvim pristojno izgleda i ja mislim da je 2.4 dizel ubacen... sad,da li je to ispravno,ocigledno je da svako ima svoje misljenje...

poseduje i kocku,a ko je bio na onom skupu letos u Vrscu, zapazio je kocku sigurno...

Link to post
Share on other sites

lorde bozidare, znam kako funkcionise lizing, pitam te konkretno u tvom slucaju, izbaci cifre, da li si za ucesce dao pare i koliko ili auto i koja je procenjena vrednost, koja je prodajna vrednost vozila i kolika je cena vozila na lizing. znaci konkretne cifre, procitaj pazljivo post, nemoj opet neke nebuloze da napises. zanimaju me konkretne cifre, iznosi.

ja tebe icno ne poznajem, a i da te licno poznajem sigurno javno o tome nebih pisao. finansije su privatne stvari i nisu za javnost.

Link to post
Share on other sites

Sto? Misliš da cu da ti ukraden ratu I platim je umesto tebe?

Brateeee!!!!Ubijas od smaranja!!!

ako te toliko zanima lizing pozovi deltu pa neka ti objasne uslove,pusti bre coveka na miru.

Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem, koji moj bi trebalo da ti pise, sta i kako on placa. Nadam se da je zbog toga sto hoces da kupis isti.. Ovako mu odgovara, tako ce i da se vozi.. Ja nemam stalna primanja i ni u ludilu nebi smeo da uzmem kola na lizing, zato sam kupio sta mogu..

ja tebe icno ne poznajem, a i da te licno poznajem sigurno javno o tome nebih pisao. finansije su privatne stvari i nisu za javnost.

Link to post
Share on other sites

tema ide pod kljuc a vi raspravu dalju preko pm :preved:

samo jos da dodam da nisu svi u mogucnosti da placaju kredit od 300-500 eura mesecno da bi vozili dobar auto a pored togo jos da zive i izdrzavaju porodicu zato ih netreba pljuvati podcenjivati!!!

konkretno decko uziva u svojoj osmici kao i svaki drugi vlasnik u svom autu pa makar to i peglica bila!!!

Link to post
Share on other sites