Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

;) :)

eo jos nekih slika ... za ecu nzm ... provericu

da dodam da ima sequnet plin ;) mehanicki perfektan :) bas utegnut

jedino sto mi se nesvidja su sedista,volan i rucica menjaca...i felne naravno da se ispoliraju cele ;) i jos neki detalji ...al polako

sve u svemu odlicna kocka,ja zadovoljan ;)

6e8927042409-800x600.jpg

98c625108f22-800x600.jpg

48316b825e6f-800x600.jpg

92f26ae5e85a-800x600.jpg

2361e38dfa0a-800x600.jpg

Link to post
Share on other sites

gde je nadje ovakvu

Link to post
Share on other sites

hvala :)

ma kaki preprodavac,nemam ja sa tim nista :)

..... @boban

dugo ? ja sam je jutros prvi put video na oglasu ...

ma ko jos gleda koje je god kocka :) ... mislis zbog sirokog stopa ?

Link to post
Share on other sites

pa mozda sam pogresio ali to je onaj sto je govorio 90to a pise 85 zbog carine i sl.

bio ne znam oko 2000e pa 1700e cini mi se i znam da ga dugo gledam, imao je i nekog tuning juga na nekoj od slika, ako je to taj :pilot:

Link to post
Share on other sites

Jesi je uzeo od Milosa iz N.Sada? Extra je kocka,bas sredjena, imao je 320 pa je menjao za taj pre 5-6meseci, decko voli kola sve sto je imao do sad odrzavao je dobro. Bila je malo cvknuta od napred pre metar dana,bubrezi i vezni malo nista strasno,sredio je to skoro ali nisam znao da je prodaje... Neka je sa srecom kupovina,ide izuva, 211ks kaze on da ima...

Link to post
Share on other sites

Jesi je uzeo od Milosa iz N.Sada? Extra je kocka,bas sredjena, imao je 320 pa je menjao za taj pre 5-6meseci, decko voli kola sve sto je imao do sad odrzavao je dobro. Bila je malo cvknuta od napred pre metar dana,bubrezi i vezni malo nista strasno,sredio je to skoro ali nisam znao da je prodaje... Neka je sa srecom kupovina,ide izuva, 211ks kaze on da ima...

Jeste od Milosa,video sam to sto je bila cvrknuta,al nista strasno bezveze :) ...

el samo meni ne rade slike :blink: vidim samo prvu i ekstra je auto a felne rasturaju ,svaka cast na kupovini ;)

ajd videcu posle da okacim link sa drugog sajta jbg ...

Link to post
Share on other sites

Ko lutka :)

Pod hitno odstrani volan i rucicu! Ako ne milom onda silom!

I daj bre skloni MOJ auto iz poptisa vise :D

pasce mt2,al kako ga vise vozim sve mi se vise svidja za ruku,mnogooo je dobar za bacakanje :D... a rucica pooodd hitno

ma neka jos malo potpisa ... :P

stvarno izgleda brutalno :e30: ,kolko dobra felna i spustanje naprave razliku u izgledu :)

totalno,cekam da prodje ova zima pa na poliranje komplet ;)

Perverzija,ekstra izgleda,i naravno ispod haube moj favorit :thumbsup: ....i prokleti displej na malom obc,mada ovakav auto zaslužuje da se ispružiš za obc2 :D

bice i toga ako bude para...ima vremena ;)

Link to post
Share on other sites