e46 320d business


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi,jel moze neki savet oko kupovine prstenova za u farove (andjeoske oci)..Nesto sam nacuo da ima dva tipa za e46 pa ne znam koje da trazim po netu..? I ako moze neka preporuka od ljudi koji su vec ugradili,kod koga da porucim,dobro bi mi doso bilo koji savet..hvala unapred ;)

Link to post
Share on other sites

Ljudi,jel moze neki savet oko kupovine prstenova za u farove (andjeoske oci)..Nesto sam nacuo da ima dva tipa za e46 pa ne znam koje da trazim po netu..? I ako moze neka preporuka od ljudi koji su vec ugradili,kod koga da porucim,dobro bi mi doso bilo koji savet..hvala unapred ;)

Dobro stoje Mat grile i na crnoj boji :) ccfl angel eyes je lako ugraditi smao moras raditi polako jer sve je poprilicno staro i oprelo tako da lako pucaju zabice i ostali plasticni spojevi....

ako nisi kupio angel eyes evo ti momak kod kojeg mozes dosta jeftino proci osim ebay-a

http://www.pik.ba/artikal/5967625/ccfl-angel-eyes-za-bmw-e36-e46-e39/

ovde mozes vidit kako s to radi ... mada sam ja izvadio komplet far jer lakse se radi kad je far vani...evo klip pa pogledaj :)

Link to post
Share on other sites

Hvala Borise,mada probacu da nadjem negde u Srbiji da kupim,da se ne cimam iz Sarajeva da mi salje lik,jer ne znam kako to ide,tj da li ima neka brza posta koja doprema to do Srbiju..A reci mi koja je fora sa ovim sto kazes ti Mat grile ? jel ima vise vrste ili..

Link to post
Share on other sites

A mislio sam na ove resetke sto si uradio iz chorma u crno...al koliko vidim ti si radio folijom sto je i bolje zastiti se od kamencica a i mocnije izgleda s preda....

dok sam ja to farbao u crnu mat boju ...mislim da cu i ja ovih dana to uraditi u foliju...tad kad sam ja ovo radio nije bilo kupiti folija na nasem trzistu :)

CCFL angle eyes ce ti sjesti pravo na ovu boju i ove crne grilove :) a sto se tice poste nije to problem lako to ide mislm da se plati oko 10KM posta al ako ne nadjes jeftinije nazovi lika sve ce ti on objasniti nije mu prvi put ;)

Link to post
Share on other sites

Imas na polovnim automobilima i na kupujem prodajem angel eyes. Kontaktiraj Leona da ti preporuci nekog iz Nisa za kupovinu i ugradnju. ;)

Link to post
Share on other sites

Uhh...ekstra fotke... :) Jel ovaj most bese u donje Vranje? :lol:

P.S. Da li decko koji ti je radio fotke radi i snimke,planiram nesto da snimam u vezi auta...? I jel on iz Vranja?

Link to post
Share on other sites

Hvala Miki..Ovaj most je u Vranjskoj Banji..decko koji je radio fotke,radio je i snimke i to bas tog dana kad smo radili fotke mog BMW-a odradio je i snimak mom drugu za Opel Tigru..mogu da te povezem sa njim ako ti treba nesto,decko je stvarno profi..

Link to post
Share on other sites

Vidim da je profi,slike su perverzija,pogotovo mi se svidja sto je koristio "fish eye" objektiv,sa prve slike,... A za povezivanje cemo se dogovoriti otom-potom,prvo da sredim fax,pa auto... :D Bitno je da zna da radi snimke... A mozemo da odradimo i jedan spotic za nase autice zajedno na Vlasini... :)

Link to post
Share on other sites

Ljudi,jel zna neko,slucajno sifru farbe na lajsnama unutra za aluminujumsku sivu i za piano crnu,jer se razmisljam da mi ih ofarba jedan covek ali se jos dvoumim da li da idu u aluminijumsku sivu ili u piano crnu..??

Link to post
Share on other sites

E ovako ljudi,posto za neki dan se stavlja letnji set,zanima me sta vi mislite u koju boju bi po vama najbolje izgledalo da ofarbam kocione celjsti..? Trenutno su crvene..razmisljam da li da ostavim crvene ili da farbam u zutu,srebrnu boju ili crnu,mada se plasim da se ne utopi crna,jer je crni auto..

Link to post
Share on other sites