e46 320d business


Recommended Posts

Pa nisam razmisljao o tome..jer mi dosadile folije vise..posle nekog vremena podignu se ili izopace i nije to to..tako da sam resio definitivno da prefarbam te lajsne ili u aluminijumsku sivu ili u piano black..pa me zato i zanimaju ostala misljenja,jer sam neodlucan.. ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma jok,nisam spustao auto..auto je nizak dosta,jos ga je i malo drugar sto je radio slike sputio u photoshopu.. :) Hvala na savetu Miki,bas me zanima jos necije misljenje u vezi lajsni,jer bi trebao u skorije vreme da ih sredim.. :)

Link to post
Share on other sites

Kod mene nece biti razlike,jer je volan isti kao na slici 2 :D A jel zna neko slucajno sifru boje za piano black? I kakav lak ide ? Jer kad sam otisao u farbaru da pitam za boju,oni su mi rekli da bi morao da doteram neki auto sa tom lajsnom da odrede tacno kakav lak treba..da li treba da sija 100 % ili da bude sjaj 50 %..a ja nisam video uzivo na nijednoj e46tici takvu lajsnu :D

Link to post
Share on other sites

Odlicne fotke Dusane, dobra fora sa spustanjem u PS ;)

Ja ne znam kako bih vozio moj auto da je jos malo spusteniji s obzirom na nase puteve, narocito ovde kod mene u Aleksincu, katastrofa su ulice, zao mi auta. :(

Moj glas ide za bruseni aluminijum, nikada mi se nije dopadala piano black.

Link to post
Share on other sites

Ljudi,jel ima neko slucajno da prodaje jednu letnju gumu Fulda Sport Control 225/45 R17 ? Sinoc kasno,udarim na jednu bunar rupu i isece mi se guma sa bocne strane..sreca felni nije nista i autu nije nista,danas mi je vulkanizer izvulkanizirao i rekao kao slobodno mozes ovo da vozis,sigurno je,ali meni krpljena guma sa strane ne uliva poverenje..stavio sam je pozadi sad za sad,ali trazim da kupim ako neko prodaje..a bas mi krivo,proslog leta sam stavio sve 4 nove i nije presla vise od 8000km.. :( moze dobra polovna ili nova..hvala unapred

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zanima me,cisto informativno a da ne otvaram novu temu,pa reko ovde da pitam..Jel zna neko koliko su na e46 fabricki tonirana stakla? I koliko procenta folija bi mogla da se stavi kad bih zatamnjivao stakla..hvala unapred :)

Link to post
Share on other sites

Zanima me,cisto informativno a da ne otvaram novu temu,pa reko ovde da pitam..Jel zna neko koliko su na e46 fabricki tonirana stakla? I koliko procenta folija bi mogla da se stavi kad bih zatamnjivao stakla..hvala unapred :)

Mislim da su 18%.

Link to post
Share on other sites

Pitam jer ce najverovatnije sledeceg vikenda momci iz Black Glasa doci u VR..pa cu najverovatnije da tamnim stakla..pa ne znam kako da odradim a da mi izdaju atest..znaci ako je tako napred neka folija od 10% a pozadi kolko hocu.. :)

Link to post
Share on other sites

Jel zna neko da li je ista instalacija za obicne farove u e46 i za farove sa projektorima ? I da li bi mogao da prepakujem te farove sa jednog drugog BMW-a na moj,samo da skinem moje farove i ubacim te ili bi morao da menjam neku instalaciju ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Super ispalo, bas mi se svidja, pogotovo ovaj deo oko menjaca i telefona ;)

Hvala Sale..dosta sam se dvoumio da li da farbam taj deo oko telefona i na kraju sam se resio da ga ipak ofarbam i stvarno je super ispalo.. :)

Link to post
Share on other sites

Koliko para su ti uzeli za farbanje ?

P.S. Super je ispalo ! :good:

Hvala :) Materijal mi je izasao 2200din jer je metalik boja tj. crna sa sljokicama sitnim i stavio sam kvalitetniji lak da bi to izgledalo bolje,plus majstor 20eura..znaci oko 40 eura ukupno..ali je mnogo podiglo enterijer,uzivo izgleda bar duplo bolje nego na slikama..ja sam odusevljen..

Link to post
Share on other sites