e46 320d business


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo danas se malo zanimalo oko auta.. ;)

Odradio sam jedan gril crnom mat folijom pa sam hteo da pitam i za vase misljenje jer se dvoumim da li da radim i drugi ili da vratim hrom..evo slika ;)

20130310114006.jpg

20130310114014.jpg

20130310114207.jpg

20130310114032.jpg

Link to post
Share on other sites

Citiracu sam sebe... :)

I ja sam razmisljao da prefarbam grilove u crnu boju ili da ih presvucem crnom folijom ali sam odustao jer mi crni grilovi najbolje idu na svetle boje, dok mi na tamne boje, narocito na crnu, hromorani grilovi najlepse stoje. Taj hromirani gril otvara prednji deo.

Link to post
Share on other sites

Ostavi tako,jedan hrom,drugi mat... :dance3: Salim se,naravno... :D Meni se vise svidja hrom,ali tebi se mozda vise svidja hrom... :D

Haha..dobra fora Miki,ostavicu jedan hrom,jedan mat..haha :D Danas sam ga vozio tako malo,jer se dvoumim sta da radim..lepo izgleda ovo crno mat ali je i hrom extra :D

Link to post
Share on other sites

Zeljko,mozda si u pravu..meni se mnogo svidja ova fora sa mat crnim bubrezima..ali kad sam ih danas presvukao folijom i kad sam namontirao na autu iznenadio sam se kolko je zatvorilo auto :) tako da se opasno razmisljam da vratim hrom :D

Link to post
Share on other sites

Haha..dobra fora Miki,ostavicu jedan hrom,jedan mat..haha :D Danas sam ga vozio tako malo,jer se dvoumim sta da radim..lepo izgleda ovo crno mat ali je i hrom extra :D

Edit : Meni se vise svidja hrom,ali tebi se mozda vise svidja MAT... :D Greska je bila..

Link to post
Share on other sites

Da ti pravo kazem, sada sam i ja u dilemi, lepo iizgleda i jedna i druga varijanta. Ako je za promenu, oblozi i drugi folijom, pa vozi tako dok ti se svidja.

Link to post
Share on other sites

Haha..i ja sam u dilemi Aleksandre..zato sam i pitao na forumu ko sta misli..jer sam izgubio sat i po vremena da presvucem bubreg lepo a sad da presvucem i drugi pa da mi se ne svidja..jok :) zato i razmisljam da li da ide u mat ili da vracam hrom :)

Link to post
Share on other sites

Meni lepo i ovako a i sa hromom :D Kupio sam neku "no name" crnu mat foliju na buvljaku u Nisu..nema da pise koji je proizvodjac..ali fino zavrsila posao..malo je zeznuto da se uradi folijom,ali na kraj ipak fino ispalo..

Link to post
Share on other sites

Bolje je ovako crno,bar meni :thumbsup:

Znas kako Nele,nekima lepse ovako crno,nekima hrom..podeljena su misljenja jer su i ukusi razliciti..meni se iskreno svidja i jedno i drugo,bas zbog toga sam i presvukao grilove folijom da kad mi dosadi vratim u hrom :D

Link to post
Share on other sites