e46 320d business


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas se iskoristilo lepo vreme pa je detaljno i lepo opran auto,stavljen letnji set guma i felni i ugradjeni konacno ccfl Angle aye prstenovi(posle duze potrage za farove bez projektora,jer se mnogo tesko nalaze specijalno za farove bez projektora za e46).Posto me uhvatila noc,nisam uspeo da slikam auto pa cu izbaciti slike uskoro cim budem slikao..Evo dve slike fara koje sam uradio na brzinu,ali samo da naglasim da to bar 5x bolje izgleda uzivo..ja sam licno odusevljen.. :dance3:

20130406191058.jpg

20130406191035.jpg

Link to post
Share on other sites

Evo na inicijativu Borisa,koji je rekao da ne stedim na slikama,iako je danas bilo lose vreme i padala kisa,evo nekoliko slika :D

88590305.jpg

74786733.jpg

46022353.jpg

59700849.jpg

44647089.jpg

46930034.jpg

77386552.jpg

95256334.jpg

28524468.jpg

ja mislim da sad nisam stedeo na slikama :D

Edited by Dusan VR
Link to post
Share on other sites

Pa u planu je jos dosta toga (ugradnja sociva u farove za kratka svetla,led stopaljke,enterijer kao u tvom e46 jer je po meni najlepsi u e46tici i jos dosta toga..),ali polako,ne dozvoljavaju finansije da to sve odmah odradim a i ne i bilo zanimljivo :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo i ja da izbacim dve nove slicice..Zanima me,jel zna neko gde moze da se izvadi atest za tamna stakla i koliko kosta,zatamnio bih celi auto 30% ili napred 30 a pozadi 50 ? Cuo sam da moze u vinci da se izvadi bez kontrole auta, tj. samo platis i oni ti daju atest..

75316844.jpg

45776284.jpg

Link to post
Share on other sites

stavis folije i kad dolazis u Nis auto moto daje nekakav atest na poligonu iza tvrdjave. S obzirom da su fabricka vec preko 15 posto zatamnjena bolja ti je varijanta da prvo odradis atest pa lepis folije, jer ako na fabricka zalepis 30 posto bice ukupno preko 40 posto zatamnjenja. Ili jos bolja varijanta stavis folije i vozis boli te uvo, nediraju u zadnje vreme

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jel zna neko da li u Nisu neko radi tamnjenje stakala sa LLUMAR folijama? I jel imao ko iskustva sa Glass servisom za tamnjenje stakla ? Oni valjda ne rade sa LLUMAROM ali rade isto sa nekim kvalitetnim Americkim folijama..

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo mali update.. Bio neki photo session mog ljubimca,pa da podelim to sa vama.. ;)

sv82.jpg

owf4.jpg

rp4c.jpg

ljzq.jpg

kfj4.jpg

nmt6.jpg

eexm.jpg

7boa.jpg

1tw4.jpg

3i3i.jpg

I hteo bih da cujemo vase misljenje u vezi lajsni unutra u autu..posto mi dosadio vise karbon a i po meni vise nije fazon,da li da farbam lajsne u silver metalik,tj. aluminijumsko sivu boju ili u piano black (klavirska crna) kao sto je u bmw 5,7.. ? :)

Link to post
Share on other sites

Jos jednom,odlicne slike i jos bolji auto... :thumbsup: A sto se folija tice,jel si razmisljao o brusenom aluminijumu? Po meni izgleda predobro,iako nisam fan folija...

http://www.kupujemprodajem.com/Aluminijum-bruseni-7429053-oglas.htm?filter_id=33365184

Link to post
Share on other sites