Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=tdO0nU5M2c0&feature=youtu.be

Napravio sam video klip, nije neki ali mozda ce neko shvatiti problem. Dakle ubacen je u prvu, bez dodavanja gasa opustam i stiskam kvacilo i to se desava posle 39 sec, u tom trenutku sam to poceo da radim. U kabini je u tom trenutku ludnica :) DUM, kada idem u rikverc sa oduzimanjem i dodavanjem gasa cuju se zvuci u nizu tak tak tak, osecaj ko da se neki kur klacka pozadi.. Nosaci kardana ok, nosaci motora ok, onaj silen sto se vidi na klipu je relativno nov, i original je. Kapiram da ga jebucka neki drugi, koji moze da bude, koji im najcesce strada ? unapred zahvalan

pri svakom saltanju gledam da budem sto civilizovaniji da izbegnem to bum tup i sta ti ja znam ali to je ne moguce....

Link to post
Share on other sites

ako mislis na ovaj sto stoji iza kutije on je nov, star mozda 7,8 meseci jedino ako si mislio na ona 2 koja se ne vide, sto se nalaze sa leve i desne strane, neki sumnjaju i na most.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

MISTERIJA SKORO PA RESENA !

dakle problem je bio u sledecem. promenjen diferencijal i poluosovine, sada je auto dosta stabilniji na putu, ne klacka se kao ranije, no sta je bilo ono tup tup, dva silen bloka koja se nalaze iznad onog metalnog nosaca, znaci ne most nego ovaj andrak

partsexplained1.jpg to sve je za zamenu, ostalo je uredu.

nadam se da ce nekom biti od pomoci u buduce.

Link to post
Share on other sites