Gde bi ste 4. zvanicni skup BMW Fan Cluba


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pricas o zemlji kao o zemaljskoj kugli :prankster2:

srbija je toliko velika da je mozes celu preci sa skoro rezervom :-)

Link to post
Share on other sites

dance3.gifdance3.gifdance3.gif I ja sam za tu Norvešku dance3.gifdance3.gifdance3.gif

Jos jedan "za". To je kao u Švetskoj, hladno a standard. :lol:

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste razmisljali da to mozda bude negde u Vojvodini. Al eto cisto neobavezno da predlozim Indjiju, Autlet centar ima mnogo veliki parking za po mojom proceni preko 2000 auta, a odma je na 100m od autoputa Bg-Ns. A inace gde god da bude potrudicu se da budem prisutan, jer mi je to velika zelja :)

Link to post
Share on other sites

Hajde sada pitanje za veliki deo ljudi koji nisu učestvovali u organizaciji prethodnih skupova. Da li znate koliko je koštao svaki skup, u smislu novca, vremena, živaca i obaveza koje se stavljaju pred organizatore?

P.S. Prvenstveno se odnosi na one koji kažu: "Ma ovde je ekstra lokacija, da ovde".

Ko god želi da organizuje prihvatam bilo gde, ali da se organizuje sam, jer je glupo za očekivati da neko iz Vranja pomaže oko organizacije u Novom sadu i obrnuto.

Link to post
Share on other sites

pitanje na pocetku je koja bi vam lokacija najvise odgovarala i postavljeno je od nekoga ko je to vec tri puta organizovao.

Zaista ne mislim da diskusija treba da krene u pravcu, koliko kosta i da li je neko razmiljao o tome. Mogu da odgovorim u ime skoro svih ucesnika u ovoj temi, ne znamo, nismo nikada organizovali i ne samo koja je kolicina novca potrebna, vec ni koje su dozvole potrebne, koliko vatrogasaca, prvih pomoci, cunjeva, traka, ograda i ko zna cega sve ne, sto mi ne bi palo nikada na pamet a sto neki zakon, uredba ili sta vec, propisuje.

a pogotovo ne treba da ide u tom pravcu ako ces bajmok ili tavanktu, organizuj ga sam, vec je bilo takvih tema i pokusaja pa znamo kako su zavrsile.

Link to post
Share on other sites

Naravno, ne organizuje se individualni skup ,vec 4 zvanicni bmw fan cluba. Svaka pomoc je dobro dosla,novcana,logisticka,oprema i sta vec sve ide za organizaciju .To najbolje znate vi koji ste to organizovali ,takodje vi morate da ponesete najveci deo organizacije, ne ocekujete valjda da vam neko od clanova foruma organizuje zvanican skup. Pa vidite da onaj drugi klub ne moze da organizuje ni rostilj a Novosadjani ne mogu da se skupe ni pice da popiju a kamoli neki skup da organizuju. Koliko sam ja shvatio celu ovu pricu oko kluba tu ima samo par ozbiljnih ljudi ovo ostalo je samo zamlacivanje. Tako da od skupa nece biti nista ako oni ne povuku kao magarci .

Link to post
Share on other sites

A zar treba neko iz Vranja, Leskovca ili Niša, da dolazi i juri na primer po Beogradu za sponzore, dozvole, ograde itd. Kick je postavio topik da vidimo ili ozbiljnosti među članovima oko organizacije, a da to ne bude Leskovac ili Niš.

Link to post
Share on other sites

Nemoj te u cacku ima rupa po Ibarskoj :lol: :lol: :lol: :lol: I to kad organizujete delite i nek pare,poklone,dovedite i neke bicarke da nam igraju,da se deli dzabe pivo i rostilj.... :pilot: :pilot:

Link to post
Share on other sites

Mišljenja sam da je KLINIK na daleko priznato ime koje zaslužuje poštovanje i divljenje.Iz tog razloga glasam za Šabac. Takodje mislim da bi tim skupom u gradu u kome živi dokazali sve do sad rečeno.......

Link to post
Share on other sites

pitanje na pocetku je koja bi vam lokacija najvise odgovarala i postavljeno je od nekoga ko je to vec tri puta organizovao.

Zaista ne mislim da diskusija treba da krene u pravcu, koliko kosta i da li je neko razmiljao o tome. Mogu da odgovorim u ime skoro svih ucesnika u ovoj temi, ne znamo, nismo nikada organizovali i ne samo koja je kolicina novca potrebna, vec ni koje su dozvole potrebne, koliko vatrogasaca, prvih pomoci, cunjeva, traka, ograda i ko zna cega sve ne, sto mi ne bi palo nikada na pamet a sto neki zakon, uredba ili sta vec, propisuje.

a pogotovo ne treba da ide u tom pravcu ako ces bajmok ili tavanktu, organizuj ga sam, vec je bilo takvih tema i pokusaja pa znamo kako su zavrsile.

u potpunosti se slazem sa tobom

Link to post
Share on other sites

Mišljenja sam da je KLINIK na daleko priznato ime koje zaslužuje poštovanje i divljenje.Iz tog razloga glasam za Šabac. Takodje mislim da bi tim skupom u gradu u kome živi dokazali sve do sad rečeno.......

i ja sam za sabac grad auta

Link to post
Share on other sites

Mišljenja sam da je KLINIK na daleko priznato ime koje zaslužuje poštovanje i divljenje.Iz tog razloga glasam za Šabac. Takodje mislim da bi tim skupom u gradu u kome živi dokazali sve do sad rečeno.......

:rofl:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.