Recommended Posts

Imam problem s tablom. Kaka je hladno oko 0 i minus,desava se sledece. Upalim auto tabla pocne da flesira, sve skazaljke pocmu da se okrecu na jednu i drugu stranu i posle par sekundi tabla se ugasi sve skazaljke padnu na nulu. Auto normalno ide bez table,posle nekog vremena kada ugasim auto i ponovo ga upalim tabla radi ok normalno. I sve dok je auto zagrejan tabla radi. Znaci svako jutro kad krenem na posao vozim bez table. Ako je neko imao ovakav ili slican problem,bio bih zahvalan za pomoc. Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Jel ti tabla stari tip ili nov tip?

Ja sam imao slican problem na e34, meni je tabla nov tip i isto tako neki put upalim i sve skazaljke popadaju, rdi samo lampica za ulje i akumulator.. Imao sam neki hladan lem u samom satu, to mi je sredio jedan elektronicar i od tad vise nisam imao problema. Meni se to desavalo bez obzira na spoljnu temperaturu i nisu mi skakale kazaljke nego samo pocrkale kao, sve na nulu, sad moze biti da je i kod tebe slican problem..

Link to post
Share on other sites

Imam problem s tablom. Kaka je hladno oko 0 i minus,desava se sledece. Upalim auto tabla pocne da flesira, sve skazaljke pocmu da se okrecu na jednu i drugu stranu i posle par sekundi tabla se ugasi sve skazaljke padnu na nulu. Auto normalno ide bez table,posle nekog vremena kada ugasim auto i ponovo ga upalim tabla radi ok normalno. I sve dok je auto zagrejan tabla radi. Znaci svako jutro kad krenem na posao vozim bez table. Ako je neko imao ovakav ili slican problem,bio bih zahvalan za pomoc. Pozdrav.

potpuno isti problem i kod mene na e34,slogiraju se kazaljke pa sve se pogasi i ne radi dok neprodje jedno 5 min.

ja je ususkavao od pozadi misleci da je od vlage jer se desava samo kad je hladno!

sta tacnije znaci taj hladan lem???

Link to post
Share on other sites

hladan lem

144059_59025136_Hladan%20lem.JPG

Odnesi nekom tablu da je pogleda i prelemi.

hvala!

skidam danas tablu,pa gde vidim da je sumljivo dacu drugaru da prelemi!

ako ne moze da se uoci sta raditi??? pomaze li rerna za to :lol:

Link to post
Share on other sites

skinuo tablu i gledam ko tele u onu plocu,svi lemovi izgledaju lepo tako da nema teorije da provalim gde je taj prekid hladan let.

jedino mi sumljive neke tanke crtice kao da su dlake ispod prelakirane!

Link to post
Share on other sites

Imam problem s tablom. Kaka je hladno oko 0 i minus,desava se sledece. Upalim auto tabla pocne da flesira, sve skazaljke pocmu da se okrecu na jednu i drugu stranu i posle par sekundi tabla se ugasi sve skazaljke padnu na nulu. Auto normalno ide bez table,posle nekog vremena kada ugasim auto i ponovo ga upalim tabla radi ok normalno. I sve dok je auto zagrejan tabla radi. Znaci svako jutro kad krenem na posao vozim bez table. Ako je neko imao ovakav ili slican problem,bio bih zahvalan za pomoc. Pozdrav.

Druze, skini tablu i odnesi je koj Vese elektronicara u palulili, on ti jedini u Alexincu to moze resiti. Mozda ga i znas, zato ti nisam napisao broj. Naravno, kada skines tablu, zaboravi da ga vozis tog dana.

Link to post
Share on other sites

Jel pasuje instrument tabla od e34.

ne bih rekao da pase.

nisi nosio kod elektricara svoju?

ja sam moju delimicno napravio,sad samo par minuta ne radi samo obrtaljka,a dosad nije radilo nista!

Link to post
Share on other sites

ovo se i meni desava na mom e34 ali samo kad je hladno. :D

to im je izgleda fabricka greska ili ga godine polako sustizu. Hehe

Link to post
Share on other sites

Sta si mislio s tim, privatne piruke? Pojasni mi. Pozdrav.

Pa privatne poruke sluze za neke "ljude" koji se bave delovima, da kad vide ponudjenu cenu za neki deo posalju privatnu poruku u inbox potrazivaca sa cenom koja je vrv malo manja od ponudjene i tako skidaju prodaju.

@stuntersm ili ti MIKi sm

napisi brate tvoju cenu javno kao i svi mi sto pisemo,toliko i kraj!!!AKo hoce kupice od tebe ako mu odg cena.To slanje u inbox sa manjom cenom od moje ili bilo cije je jajarenje.

Svi nesto kriju cene,kao nazovi me,ili imas poruku na pp.Cena je ta i kupujes ili ne!!KOmplikuju se stvari samo bzv. ;)

Link to post
Share on other sites

RECENO MU JE PRE TEBE CENA, DATUM MOZE DA SE POGLEDA NARAVNO! DRUGO, TABLU BI MU POSLAO DA VIDI JEL SLJAKA SVE LEPO PA TEK ONDA DA SE PLATI. Ovo je forum, radi se o pomaganju drugima ne o klepanju po usima i jajarenju

Sent 08 December 2013 - 07:46 PM

imam i tablu 25e

+ jos jedna dopuna, prvo sam mu poslao poruku da mu pomognem oko rada motora nevezano za ovu temu. Ako sam nesto slagao, neka me bojandjordjebmw ispravi

Link to post
Share on other sites