prva, druga, treca


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne znam da li imam pravo glasa, ali ona siva kockica od Ernesta iz Zrenjanina je bila najbolja kocka koju sam ikad video. Daleko od toga da ova ne valja ili nije lepa ili bilo sta u tom smislu, ali ko je video onu Ernestovu kocku, zna o cemu pricam. PA ta siva je isla kao popizdela, kad ga navuce 1,2,3 ide vatra iz auspuha. Ali to ga je sledeci gazda zatezao manijacki...E sad mozda je i vise kostala, to ne znam, ali da je bila vrhunska :e30: to sigurno.

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam da li imam pravo glasa, ali ona siva kockica od Ernesta iz Zrenjanina je bila najbolja kocka koju sam ikad video. Daleko od toga da ova ne valja ili nije lepa ili bilo sta u tom smislu, ali ko je video onu Ernestovu kocku, zna o cemu pricam. PA ta siva je isla kao popizdela, kad ga navuce 1,2,3 ide vatra iz auspuha. Ali to ga je sledeci gazda zatezao manijacki...E sad mozda je i vise kostala, to ne znam, ali da je bila vrhunska :e30: to sigurno.

mislim da je pokojna :D

Link to post
Share on other sites

Ernestova je ila siva, mt2, imala alpine 15 ili 16, ne secam se.Ma njegova je svaka kocka bila ubica. imao je i sivu, 2.5 uski stop, imala neki lud auspuh, manijacki se cula. Ne ynam da li sad ima neku kocku mada ne verujem primetio bi auto. U Zr ima 2 lepe kocke, ostalo su sve lesevi :(

Link to post
Share on other sites

Siva je bila lepo sredjena, ali je sklepana od dve polutke, tako je postao siroki shtop, varena po stubovima i podu, varovi iza tapacira..., kao da ga je neko nogama sastavljao, nisu bili ni obruseni, ni prefarbani, ma nista, imam i slike...

Link to post
Share on other sites