prva, druga, treca


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siva je bila lepo sredjena, ali je sklepana od dve polutke, tako je postao siroki shtop, varena po stubovima i podu, varovi iza tapacira..., kao da ga je neko nogama sastavljao, nisu bili ni obruseni, ni prefarbani, ma nista, imam i slike...

Buraz, jesi ti siguran da je to bas ta kocka 2 u 1? Ne kazem da nije moguce, ali taj covek je teska picajzla oko kola i bas mi ne ide u glavu da je nesto isfuserirao. Meni je par puta radio kola, uvek sve korektno maksimalno...Bas mi nije njegov stil :mellow:

Izvinjavam se admin i coveku cija je tema, i evo samo odgovor da vidim i vise necu off-ovati.

Link to post
Share on other sites

Sad me interesuje istina oko te kocke, haos. Ako je zaista sklepana, ima da se smorim kao kad sam skontao da full ribi smrdi iz usta... :o

Jos je i cena bila paprika, 7-8 hiljada evra.

Bas bi voleo i slike da vidim ako nije problem.

Link to post
Share on other sites

Jeste, nasao sam temu i procitao. Ali ne pise nigde da je sklapan i varen kako Tokyo kaze. Opet kazem, ne verujem da je varen na pola, ali ako covek ima slike, nema tu verujem-ne verujem...

Ima i Ernest sigurno slike kad ga je pravio, samo ne znam da li posecuje forum.

Link to post
Share on other sites

@dredger

Ja sam trebao da kupim njegov auto pre 4-5 godina, prica je dugacka, ali recimo da se Ernest nije pridrzao dogovora i prodao auto drugome, ne bitno, ja sam ostao korektan sa njim, coveku je bila hitna lova i jbg...

Elem, igrom slucaja, kada je auto slupan letos, isao sam da procenim da li se isplati uzeti ga za delove, kada je uzet, i kada je pocelo rasklapanje, videli su se svi nedostaci, varenje mi je najvise zasmetalo, kakav god majstor da je radio, ipak je budzevina, ono sto mi se takodje nije svidelo je farbanje auta preko kedera, tu ga je zahvatila rdja, crno nebo farbano sprejem, ili cime god, uglavom, za cifru koja je onda trazena, i prica kako je radjen, nedopustive greske...

Link to post
Share on other sites

Hvala ti na objasnjenju buraz. Jedino sto po meni nije logicno to je da neko sprca brdo love u auto koji je varen na pola, i jos ga pritom radi za sebe :blink: ? Elem, sta ja znam, ja sam ljubitelj, nisam bas poznavaoc.

PS ispade da su skoro sve lepe kocke sa foruma polupane :(

Link to post
Share on other sites

Ja kazem sta sam video i kako jeste, da se ne bi prepricavale bajke, ma ko se ljutio, stanje je takvo..

Link to post
Share on other sites

Posto je po svemu sudeci misterija oko sive kocke resena, ostaje ix da vidimo. Ja sam trazio u automobilima clanova i nema.

Ja koliko se secam bila je u autima clanova,gledao sam je pre mozda oko godinu dana,mada to su bile slike iz 07-08 godine,ako me secanje sluzi, sive boje, manje vise lomina ko lomina :P :P :lol:

Link to post
Share on other sites

Hvala ti na objasnjenju buraz. Jedino sto po meni nije logicno to je da neko sprca brdo love u auto koji je varen na pola, i jos ga pritom radi za sebe :blink: ? Elem, sta ja znam, ja sam ljubitelj, nisam bas poznavaoc.

PS ispade da su skoro sve lepe kocke sa foruma polupane :(

Nisi ti video lepu kocku

Link to post
Share on other sites

Kaci na Face....

Niste nista propustili, metalik siva roda sa cetri zimske gume. ( naravno balonke )

@Bmw520ibgd

Da, karavan, ali kazu da je 2.7...

Link to post
Share on other sites