E36 328i coupe 6/1995


Recommended Posts

dobro sređen BMW ne govori o vlasniku dali je on pravi fan ili ne nego i o tome kolika je platežna moć... po meni, pravi BMW fan je i onaj koji se svjesno odriče svakodnevne vožnje u npr. Fiatu da bi imao BMW i radio s njim manje kilometara jer mu razliku u "cijeni" pojede redovno održavanje... uz dužno poštovanje ali za ovakav project treba imat vrlo duboku "kesu"

Nista manje

Link to post
Share on other sites
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu je jako puno odricanja bilo, bitna je volja. Sa voljom dolazi kesa. :lol:

Ja sam ga svjesno uzeo da ga sredim jer je temelj bio super,to mi je bila želja i ispunit ću ju jer će mi jednog dana bit žao.

rob autu nisam nego je to do mene zasto ga po soli,snijegu i recimo zimi ne vozim. da je auto za svaki dan,nije. Danas ce tesko netko nalijevat R6 ili V8 za svaki dan. jbg,ja prvi.

da nemam recimo njega,neznam čime bi se bavio. Uvijek je bio i bit će kod mene em redovito servisiran em u dobrom stanju.

Bimmerboy,sve to stoji. ali meni je draže caddya diesela ganjat za svaki dan jer me ne brine gužva,nogostupi i sl.. :lol:

svakome želim da si ispuni ono što želi. :)

edit:

bimmer ti si iz OS? eto me tamo za 10-tak dana...

Link to post
Share on other sites

Da, iz OS-a :) Neki ljudi su možda krivo protumačili moj prvi post na ovu tematiku o troškovima ali nema veze, svi znaju da uz ogromno odricanje i ljubav prema autu treba nagrecat i dosta casha jer u današnje vrijeme je to tako... dokaz tome je i potrebno vrijeme da se jedan project složi kako treba. Jel si privatno u Osijeku ili će i ovdje konačno bit neki meet?

Link to post
Share on other sites

Ovakav auto treba ovako spakovati za svoju dusu i nikako ga prodavati,osim ako ne berete pare na drvetu,jer u prodaji to niko nece znati da ceni i gledace okvirnu cenu za to vozilo na oglasima i mozda platiti malko vise zbog te opreme.

Mene je licno svaki moj auto kostao boga oca,i kad sam prodavao dao sam ga bukvalno po istoj ceni klotare sa oglasa.

Tako sredjen auto se tera dok se ne raspadne,ili kao sto je Snoopy uradio,poskidas svu opremu sa njega i prodaja.

Link to post
Share on other sites

Da, iz OS-a :) Neki ljudi su možda krivo protumačili moj prvi post na ovu tematiku o troškovima ali nema veze, svi znaju da uz ogromno odricanje i ljubav prema autu treba nagrecat i dosta casha jer u današnje vrijeme je to tako... dokaz tome je i potrebno vrijeme da se jedan project složi kako treba. Jel si privatno u Osijeku ili će i ovdje konačno bit neki meet?

nije nije meet hehe.. dolazim do kolege pogledat nešto,privatno. cijeli dan mislim da smo tamo ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

eto ga... prije 2tj izvađen B28,prodan i kupljen M62b44 V8 iz E39 automatika, i uzet 6 gear mjenjač B)

izmjerili kompresiju- 8x 11,5 :acute:

kupljena MASA novih djelova:

-svi dihtunzi-karter,razvod,crijeva vode

-S50b30 kiler

-posuda vode

-alu ploča za izradu kartera-3mm

-membrana usisne grane

-kompletan razvod:glavni lančanik, 3 vodilice,lanac,oba natezača,svih 5 brtvi...

-lanac uljne pumpe + gumice pumpe

-leteći ležajevi

-rola serva

-sve rolice naprijed

-oba napinjača

-remenje

-termostat

-senzor radilice

-senzor ulja na kučištu

-svi filteri

-Castrol Edge 5w30

-KN filter

-kuplung SACHS

-NGK svijećice

-ulje za getribu

-semering radilice

-oba semeringa getribe

-šarafi getribe

-ostale gluposti (šarafi,brtvice,gumice....)

skup sport ali sad znamo što imamo :pilot:

show je krenuo,ove dane je u autu i krećemo sa izradom nosača i kartera...

:o

Link to post
Share on other sites

eto ga... prije 2tj izvađen B28,prodan i kupljen M62b44 V8 iz E39 automatika, i uzet 6 gear mjenjač B)

izmjerili kompresiju- 8x 11,5 :acute:

kupljena MASA novih djelova:

-svi dihtunzi-karter,razvod,crijeva vode

-S50b30 kiler

-posuda vode

-alu ploča za izradu kartera-3mm

-membrana usisne grane

-kompletan razvod:glavni lančanik, 3 vodilice,lanac,oba natezača,svih 5 brtvi...

-lanac uljne pumpe + gumice pumpe

-leteći ležajevi

-rola serva

-sve rolice naprijed

-oba napinjača

-remenje

-termostat

-senzor radilice

-senzor ulja na kučištu

-svi filteri

-Castrol Edge 5w30

-KN filter

-kuplung SACHS

-NGK svijećice

-ulje za getribu

-semering radilice

-oba semeringa getribe

-šarafi getribe

-ostale gluposti (šarafi,brtvice,gumice....)

skup sport ali sad znamo što imamo :pilot:

show je krenuo,ove dane je u autu i krećemo sa izradom nosača i kartera...

:o

nemoj nikad da ga prodas kad si vec do ovde dogurao :)

Link to post
Share on other sites

Uzmi i drugi koji ide kod lanca na strani vozaca ;)

Nisam siguran na koji mislis jos?

Mozes mi preko linka napisat ? Sliku,Part Number i sl..

http://bmwfans.info/parts-catalog/E39-Sedan/Europe/540i-M62/L-M/browse/engine/

Mozda ovo? Br 1?

http://bmwfans.info/parts-catalog/E39-Sedan/Europe/540i-M62/L-M/browse/engine/crankcase_ventilation_oil_separator/

Link to post
Share on other sites

Membrana usisa na srpskom separator. Mi smo se razumeli iako nismo iz iste drzave. Jer ta membrana takodje separatise ulje iz vazduha

;)

to su mi rekli mjenjat a nisam bio ni mašinu našao..nije skupa toliko a sad ju mjenjam i ko zna kada.. :)

Link to post
Share on other sites

impresivan auto, od laka, perfekcije lima boje, felgi guma, ovjesa, motora, i sto je najbitnije ljubavi i para koje trosis na njega ovo je vjerovatno jedan od najboljih e36 ica trenutno igdje :) bravo majstore :)

Link to post
Share on other sites