Prinova e34 535i Biturbo


Recommended Posts

-evo malo za promjenu turbaka.

-auto je vidjet će te poslikama kao nov.

-1991g i hrpetina oprema.

-šperu ima i radi itd itd.

-rasprava će se razviti kasnije u smjeru biturba i nadogradnje istog.

p4020055nq2.jpgp4020053hn5.jpgp4020054qd6.jpgp4020056zh9.jpg

p4020057ha2.jpgp4020058gb0.jpgp4020059bt1.jpgp4020060gr6.jpg

Link to post
Share on other sites

Auto snova, od pojave Alpine B10 stalno mi je na pameti nešto slično, a ovo je čini se to. Felne su Alpina ili Harthe? Ako može nešto o ugradnji turbin(a), jer planiram nešto slično za šesticu.

Bon Voyage! :D

Link to post
Share on other sites

Sada je turbo dolje,bile su Garrett t2,a narucio sam garrett GT3r x2, o dojmovima kad namontiram nove gore,a auto tj BMW ce na stol pa da vidimo koliko ima konja.

Inace išao je jako ljepo,jer moje mišljenje je subjektivno pored voznog parka sa 2 auta preko 300ks, možda nakon turpijanja sa novim i strujom i predviđenih 400-450 :D konja bude zabavnije.

Link to post
Share on other sites

Mislim šta reći. Ostao sam bez teksta:blink: :blink: :blink: . Mislio sam da vozim auto, ali me čovek ubi u pojam... :cray: :cray: :cray: :prankster2: :vampire: :vampire:

Svaka čast za automobil.

Link to post
Share on other sites
Valjda ce ti biti dosta :prankster2: Jel mozes da kazes koliko kosta podizanje snage na 400 konja? Konkretno- koliko je to u tvom slucaju?

Na ovo postojece 2 turbine sa popustom i bez pdv 2000e,a ostalo sve imam.

Link to post
Share on other sites
Auto snova, od pojave Alpine B10 stalno mi je na pameti nešto slično, a ovo je čini se to. Felne su Alpina ili Harthe? Ako može nešto o ugradnji turbin(a), jer planiram nešto slično za šesticu.

Bon Voyage! :vampire:

Felge su Alpinica origigi,a o ugradnji turba kad uhvatim vremena,jer to je živa nauka,još 2 turbine. :prankster2:

Link to post
Share on other sites