Recommended Posts

BMW 520i 2004 370874km od prvog vlasnika ima sekvent plin m felne od nove f10 m5 ocuvan je inace nije moj nego od ujaka on ga je uzeo standardnog pa ga je sredio

evo prvo su slike kad ga je uzeo kad je bio standard...

Qdz9r.jpg

wv0YE.jpg

t9Gbe.jpg

zdnc3.jpg

eto par slika kad je bio tek kupljen inace nije imao kvarova samo je bio potrosni materijal menjan kao npr plivajuci zamajac,plocice,filteri,kugla itd itd jako zahvalan auto i brz efikasan je sa svojih 177ks

WJ2m0.jpg

b0H5U.jpg

N30T4.jpg

np4U1.jpg

Mpcg.jpg

fRPq.jpg

6oNJl.jpg

Link to post
Share on other sites

Lep autic, samo mu treba skinuti to M sa bubrega, vratiti fabricku rucicu menjaca, skinuti to s volana i sedista i bombona! A inace 170ks ima taj 520i, tek kasnije je na 2.0 dizelima bilo 177ks

Link to post
Share on other sites

Lep autic, samo mu treba skinuti to M sa bubrega, vratiti fabricku rucicu menjaca, skinuti to s volana i sedista i bombona! A inace 170ks ima taj 520i, tek kasnije je na 2.0 dizelima bilo 177ks

Volan je izderan sav mora ici na presvlacenje kozom a i menjac je isto tako bio izderan a sedista su bila prljava 2 dubinska nisu pomogla inace bivsi vlasnik je bio neki direktor i kupio ga je 2004 novog i samo je vozio a nije ga prao niti sredjivao a motor je bio ispravan i ocuvan ko casa pa je zato uzeo...a za 170 ks da ima nisam znao radio sam jednog 2004 ima 177 pa sam mislio da ovaj ima postavicu jos slika nevidi se najbolje na ovim...

Link to post
Share on other sites

Ručica i volan na tu kilometražu moraju stradati. To je smešna investicija. Bitno je da je motor M54, sa dva vanosa Ok. Imam isti motor motor (2500cc) u E 39. Samo redovna zamena ulja i nikako hladan da se cepa po gasu. To ih ubija.

Link to post
Share on other sites

Ma da ovaj motor da je los nebi ni mogo zgaziti 370 hiljada a sto se tice izgleda ize na njega m branici i onda ce se skinuti to high perfomance ice led stopovi farovi sa bi xenon svetlima a unutra ce se presvlaciti volan u kozu i menjac ce ici onaj bmw-ov :)

Link to post
Share on other sites