Recommended Posts

Pozdrav drugari ... Nov sam na forumu i sada cu Vam predstaviti slike svoga vozila... :new_russian:

IMG_1483.jpg

IMG_1484.jpg

IMG_2078.jpg

IMG_2536.jpg

Bice uskoro jos slika jer planiram da stavim M branik napred i angel eyes.

Onda ce prednji koji je bio na njemu ici na prodaju. :D

Trenutno je zimski set 16-ica na njemu a felne 17ice cekaju lepse vreme(i gume :thumbsup: )

IMG_2718.jpg

Link to post
Share on other sites

Fin karavan, mozda gresim ali mi se cini da je bio na oglasima negde u Vojvodini kad sam ja trazio e46. Zapampio sam ova 2 seta felni, ili je samo slucajnost...

Kupljen je u Rumi u martu ove godine ali sa 16-icama felnama. ove 17-ice sam kupio pre mesec dana na KP za 180 e zajedno sa gumama ali su 235/55/17 pa sada jurim druge 225/45/17

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Malo se radilo oko auta pa resih da postavim neke nove slicice...

IMG_3825.jpg

IMG_3811.jpg

IMG_3814.jpg

IMG_3820.jpg

IMG_3799.jpg

ovim putem se zahvaljujem Aleksi ( FB - Kacimbas Autostyling) i Dariu ( @Sutlandjanin) na odlicno uradjenom poslu zatamljivanja...

Uradjen je prednji gril u mat crno, blago zatamljeni stopovi i sva stakla sem soferke na 65%... :clapping:

Stavljen je letnji set . U planu su distanci i napred i pozadi po 17mm ( za pomoc se takodje zahvaljujem i @Nidza Crveni) na diskovima koje mi je dao za sablon za distance...

Od delova su promenjene prednje viljuske, sva cetiri diska i plocice ... Radjen je mali servis sa svim filterima (3X do sada) , radjen auspuh kod Pirketa (pletenica i hromirani izduv)

Ugradjeni su Xenoni (4300) i u kratka i u duga svetla...

U planu su naravno "Andjelke", projektori, i M branik prednji...( kad se skupi jos malo parica...)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Majstor ga nije ustelovao kako treba i omasio boju za medalju. Steta...

Ja bih mu to vratio na popravni, bar sto se boje tice jer za branik ne znam da li ne lezi lepo zbog loseg kvaliteta branika ili zbog majstorovog ostrog oka...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Meni se vise svidjaju one crne felne,i ove su lepe ali one mu bolje stoje,bar po meni.

A kad pogledas auto bas sa strane da li se primecuje da je prednji branik kao nizi u odnosu na zadnji :-D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.