Recommended Posts

Link to post
Share on other sites

Ovako kako se vidi deluje da je dobro čuvan i održavan. Lepo izgleda. Još ako kilometraža nije menjana onda je to prava stvar! Čuvaj to i održavaj kao i do sada što je čuvan i služiće te još dugo! :)

Link to post
Share on other sites

Ovako kako se vidi deluje da je dobro čuvan i održavan. Lepo izgleda. Još ako kilometraža nije menjana onda je to prava stvar! Čuvaj to i održavaj kao i do sada što je čuvan i služiće te još dugo! :)

nije menjana tako sto je auto 21 god u vlasnistvu znaci to mu je prava km !

Link to post
Share on other sites

javi cenu i opis kad se odluciš,, :preved:

ovako za cenu jos ne znam ali

bmw je 1991 520 e34 177500 presao pravih garantujem za kilometrazu zamenjeni amortizeri sva 4 zamenjeni paknovi sva 4 nova plus obradjeni diskovi koci ubija sredjena rucna sve ostalo je u dobrom stanju ima 2-3 mane samo to su katalizator auspuha bi trebao da se zameni izbacuje ponekad iz prve ali je menjac u top stanju inace kao i motor

Link to post
Share on other sites

Izbacuje iz prve i menjac je u top stanju?

ima jednu malu manu samo fora je u tome sto ponekad znaci na polasku iz mesta nekad hoce da izbaci iz prve ali to se desi mozda 1-2 u primer 50 krecanja iz mesta posto je na tom autu neko ubaccio iz 4 u 1 brzinu umesto u 3 inace nema nikakvih problema ali meni ne ispada posto sam uhvati foru

Link to post
Share on other sites

Zanimljivo da ti na pravih 170000km riknu sva 4 amortizera i menjac... Pa to nema ni na zastavi :)

sine ja skidam i kupujem novo ne zajebavam se sa sitnicama a pravo da ti kazem koliko ti hoces amortizer da traje 150 godine ? 20 godine malo sta ?

Link to post
Share on other sites