Cudan zvuk


Recommended Posts

Pozdrav svima. Od juce mi se desava da na obrtnom momentu 1800-2000 i to samo u 2. brzini cuje cudan zvuk, rekao bih u predelu ispod zadnjeg sedista. Zvuk ne znam kako bih definisao. Kao neko lupkanje metala, barem slicno tome. Ima li neko ideju o cemu je rec i sta da pregledam kod majstora? U pitanju je 320D E46 136hp.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ne moz to na forumu da resis

Bas si mu pomogao mnogo, mislim da nema potreba da se odgovara ako ne znas u cemu je problem..mozda ima ljudi koji su imali isti problem pa znaju o cemu je rijec. Poz

Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Od juce mi se desava da na obrtnom momentu 1800-2000 i to samo u 2. brzini cuje cudan zvuk, rekao bih u predelu ispod zadnjeg sedista. Zvuk ne znam kako bih definisao. Kao neko lupkanje metala, barem slicno tome. Ima li neko ideju o cemu je rec i sta da pregledam kod majstora? U pitanju je 320D E46 136hp.

identican problem imam ja vec duze vreme. Jos uvek nisam resio, meni su rekli da je kardan u pitanju ili neki lezaj kardana. Vremenom je taj zvuk postao sve cesci... Tako da ako budes resio problem, napisi ovde da i meni pomognes.

Link to post
Share on other sites