Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grile u crno a lajsne ne bih dirao mada je lepo i sa lajsnama u boji auta...

http://my02.com/images/07/acs2.jpg

http://i209.photobucket.com/albums/bb296/Pure_Colour_07/PA220154j.jpg

U planu su grilovi u crno,ali cu uraditi crno lak,ne crno mat.Sto se lajsni u boji auta tice ipak ne bih to radio,nekako se sve sjedini i ispadne monotono,bar po mom ukusu,a i tako je napravljen u fabrici i neka ostane takav.

Link to post
Share on other sites

Super auto :D Za mene nema boljih sedista od ovih sa odmorom za noge(butine)...drugar ima ista ali nisu alkantara,po meni bolja od koze :lol:

Prijatnija je alcantara za sedenje od koze,ali je mnogo osetljiva i teska za odrzavanje.NIje to za mene,ali videcemo,imam i set sedista od koze pa cemo da menjamo ako dosadi.

Link to post
Share on other sites

Čime si sedišta sredjivao?

Kupio sam neku tecnost koju naprskas i magicnom vlaznom krpom trljas preko zaprljanih povrsina.Napisacu sutra koja je tacno neznam napamet,ali je mnogo dobra stvar,samo sam jednom naprskao i obrisao i vec nema onih usijalih delova,kontam da je 2 puta sasvim dovoljno,i sto je najbitnije nije na bazi nekih kiselina i ne ostecuje je.

Link to post
Share on other sites

E bobane moze li neke tacnija specifikacija o telefonu jer sve motorole v150 koje vidim na netu imaju na desnoj strani antenu. A i ja bi hteo da probam da nabavim za mene taj telefon

Link to post
Share on other sites

E bobane moze li neke tacnija specifikacija o telefonu jer sve motorole v150 koje vidim na netu imaju na desnoj strani antenu. A i ja bi hteo da probam da nabavim za mene taj telefon

Pa kad okrenes telefon bude antena sa leve strane,on tako i stoji fabricki.

Link to post
Share on other sites

E bobane moze li neke tacnija specifikacija o telefonu jer sve motorole v150 koje vidim na netu imaju na desnoj strani antenu. A i ja bi hteo da probam da nabavim za mene taj telefon

I slagao sam te za oznaku V3688 je tacna oznaka,telefon poznat kao "bebica"

Link to post
Share on other sites

A sta mislis da radis nesto sa auspuhom, Ili da zatamnis stakla malo.Bio bi jos lepsi. A naravno, i ovako je extra.

U utorak sam zakazao kod pirketa da napravimo dupli hrom kosi izduv,i meni se ovako ne svidja,stakla necu da tamnim.

Link to post
Share on other sites

Mali update

20150504101011.jpg

Volan je savrsen,idealno lezi u rukama,lepo izgleda i koza je fabrika bez ostecenja.

Danas namontirane zadnje felne 9 jota koje su bile fabricki na njemu pa su odlutale(bivsi vlasnik nije bio ljubitelj sirokih guma),ali sam ih pronasao i vratio na mesto.

Link to post
Share on other sites

Je li i ti imas problema sa ovim pikselima na Cd-u? :prankster2: Ili mi se mozda uzinilo,inace potrosnja je da ne moze manja da budee :lol:

Link to post
Share on other sites

Je li i ti imas problema sa ovim pikselima na Cd-u? :prankster2: Ili mi se mozda uzinilo,inace potrosnja je da ne moze manja da budee :lol:

Da,to je standardna boljka e39-ki,i na tabli i na muzici,ovo kod mene je jos i dobro kakvih sveima,bukvalno se nista ne vidi.

ALi se to resava zamenom fleta na displeju,ne resavam nista jer imam u planu neku multimediju,a i dovoljno se vidi za sada.

Tablu sam popravljao i za sada funkcionise dobro.

A sto se potrosnje tice bila je jedna duza tura pa je skinuo na tih 5,9 l.Inace u kombinaciji vise grad nego otvoren put je na 8l realne potrosnje provereno sipanjem do cepa.

Link to post
Share on other sites