Recommended Posts

Danas Pirke uradio izduv nastavke.Ja sam prezadovoljan,to je tacno ono sta sam hteo.

Da iskoristim priliku i da pohvalim PIrketa za pedantnost i kvalitet u radu.

20150505131137.jpg

20150505161733.jpg

20150505161700.jpg

20150505161747.jpg

20150505155518.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo si zavrsetak radio? Koliko para?

A sto se pixela tice, na tabli i boze pomozi, ali na radiu, zameniti... Puna saka srafica, gomila delova, ceo radio se rastavi na proste cinioce muka, dok se zameni flet!

Primetio sam da je to samo problem kod velikog borda

Link to post
Share on other sites

Samo si zavrsetak radio? Koliko para?

A sto se pixela tice, na tabli i boze pomozi, ali na radiu, zameniti... Puna saka srafica, gomila delova, ceo radio se rastavi na proste cinioce muka, dok se zameni flet!

Primetio sam da je to samo problem kod velikog borda

Samo zavrsetak,isecena cev od fabrickog lonca i navaren izlaz iz 1 u 2 sa hrom zavrsetcima preko cevi.

Cena za ovaj zahvat je 50e,i ima dosta posla oko ovoga,pravljeni su novi nosaci zadnjeg lonca,ceo lonac je pomeren u desno,i treba ovo sve iskrojiti i zavariti.

Ponavljam PIrke je uradio ovo profi,covek vari sa Co2 ceo krug iz cuga kao argonom.

Link to post
Share on other sites

Mali update

20150504101011.jpg

Volan je savrsen,idealno lezi u rukama,lepo izgleda i koza je fabrika bez ostecenja.

Danas namontirane zadnje felne 9 jota koje su bile fabricki na njemu pa su odlutale(bivsi vlasnik nije bio ljubitelj sirokih guma),ali sam ih pronasao i vratio na mesto.

brate lep je auto..ali ako trosi 6l nafte..ja ga namazem na leba i pojedem ga

Link to post
Share on other sites

A onaj telefon sto si uzeo, ima bmw-ov firmware ? Tj, da li se gasi kad iskljucis auto ili ga ti skidas sa kabla?

Link to post
Share on other sites

brate lep je auto..ali ako trosi 6l nafte..ja ga namazem na leba i pojedem ga

Napisao sam gore da je potrosnja 8l u proseku,ja nemam tesku nogu to sam prerastao odavno.Mereno je sipanjem do cepa voznja 300km i opet do cepa.

Ja licno verujem da moze da trosi 6 na auto putu do 130kmh,a to cu da testiram kad budem isao na prvi dalji put i bices obavesten za klopu ako bude tako trosio.

Link to post
Share on other sites

Jedino što mi "smeta" kod ovog m-ovog volana sa restajla je ergonomija, na starijoj m varijanti je mnogo praktičnije pritiskanje komandi, ne skida se ruka sa volana. A i airbag je od drugačijeg materijala.

Baš mi se svidja auto. Sve pohvale!!!!

Link to post
Share on other sites

Jedino što mi "smeta" kod ovog m-ovog volana sa restajla je ergonomija, na starijoj m varijanti je mnogo praktičnije pritiskanje komandi, ne skida se ruka sa volana. A i airbag je od drugačijeg materijala.

Baš mi se svidja auto. Sve pohvale!!!!

Zavisi kolike prste imas,ja nemoram da skidam ruke sa volana,hehehehehee

Link to post
Share on other sites

Zavisi kolike prste imas,ja nemoram da skidam ruke sa volana,hehehehehee

Pa i moje su poprilično zemljoradničke.... :-)

Link to post
Share on other sites

Update

20150508134351.jpg

20150508134401.jpg

20150508134411.jpg

20150508134417.jpg

20150508134430.jpg

20150508134437.jpg

20150508134525.jpg

Sedista su bila namazana Hemmel-om kad sam slikao pa zato sljaste,prebrisana su i dobila su onaj mat crni efekat i sada je to to.

PO meni bolja varijanta od alcantare sto se izgleda tice,ali je mnogo prijatnije sedeti na alcantari pogotovu leti.Za mene i moj posao bolja varijanta zbog odrzavanja.

Link to post
Share on other sites

slazem se,ja sam u prethodnoj petardi imao krem kozu ista sedista kao i ova

milina za voznju,samo klizi pod dupetom kad su farmerke,trenerka

al kad krenemo leti sa kupanja,sa drine ili sa bazena,auto pregoreo na suncu ceo dan i kad sednes u sorcu,bukvalno jaja se skuvaju a noge depiliraju

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ne mora da znaci da koza znaci i cvariti se leti,,,mnogo zavisi od vrste i kvaliteta koze.Na 166-ci sam imao momo perforirana i nisam se uopste znojio,klima je bila toliko mocna da u trenutku oladi a rupicasti deo sedista je omogucavao odlicno provetravanje.

Link to post
Share on other sites

Zeznuto je ljeti, ali je meni mnogo ljepši sa kožnim sjedištima.

Ja sam imao kozna sedista u skoro svakom svom autu,poslednja 3 auta su mi bila sa kozom,i u nijednom se nisam raspao od vrucine pa cak i kad nisam imao klimu u kolima,tako da mi uopste ne predstavlja problem ako sednem ponekad na vrelu kozu,pa nisam od leda pravljen pa da se istopim.

Naj zahvalnija varijanta u autu je kozni enterijer,sta god da se prospe (znaju ljudi sa decom) obrises vlaznom krpom i kraj,nema prasine u njima kao u platnenim sedistima,o izgledu necu da komentarisem.

Link to post
Share on other sites