Problem sa otkljucavanjem


Recommended Posts

Ne znam jeli imao ko slicno iskustvo imam problem sa otkljucavanjem mog e46 2003godiste,zakljucavanje radi odlicno ali kad ocu da otkljucam jednostavno nece jedino mogu da otvorim kad stavim kljuc u bravu i okrenem onda mi se otkljucaju jedino moja(vozaceva) vrata druga stvar kad pritisnem dugme za zakljucavanje u kolima nmg iznutra da otvorim na kvake niti mi reaguje pritiskom na dugme nego moram da spustam prozor pa preko brave da otvaram,ne znam jeli to do kljuca ili neceg drugog a drugi kljuc mi je slomljen... :unsure: ..svaka pomoc dobro dosla.. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

60 eura polovna, pazi da ti stave sa auta koji ima isti broj podizaca kao i tvoj moj ima 4 a stavili mi sa onog koji ima 2 pa mi zadnji ne rade.

Meni ima samo prednje podizace...hvala puno... :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao isti problem na mom E46, 2003, touringu proslo leto. Narocito se manifestovalo kad upekne zvezda, a automobil na suncu.

Trebalo mi je po 15-20 minuta da ”ubode” da otkljuca brave. Jeste, otisao je taj modul za centralnu, ali u stvari su u pitanju releji u modulu, koji pocnu da ”brljave”. Ima ih dva komada za brave i dva komada za prozore. Ne mogu sad da nadjem njihovu oznaku. Mislim da je ovde na forumu bilo reci o tome. U oglasima imas u ponudi tih releja, cini mi se da je cena oko 10 evra za komad ili za par.

Ja sam kupio preko Ebaya 10 komada.

Zamenio mi ih je drugar i, cini mi se, da su mi ostala dva viska...

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Prije 2,3 dana sam skinuo modul ispod kasete izvukao ga kupio kontakt sprej i naprskao sad radi dokle ce ne znam,raspitivao sam se releje nije niko htio da mijenja vec sam morao da uzimam komplet modul,a u PG su cijene bile malo napucane preko 80-90eura sto mi je malo bilo previse,vidjecu dok bude radilo neka ga pa kad crkne potpuno mijenjam ga... ;)

Link to post
Share on other sites

to je za mene mit :D nikad mi nije poslo za rukom da tek tako resim neki problem :D

E vjeruj mi i za mene je bio do prije nekoliko dana,do tad nisam cuo za to i to na nagovor druga mislio sa da se zeza'kad mi je rekao da to uradim,uzeo sam to poprskao, ostavio tako nekih minut dva i malo ocistio evo dva dana radi dokle ce ne znam. <_<

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ljudi,ja imam isti problem na e90,nece nijedna vrata da otkljuca osim mojih,a i to moram manuelno,ne mogu pomocu daljinskog kljuca...Pa me zanima je l moze modul(ako je do njega)da se popravi,ili mora da se stavi nov?

Link to post
Share on other sites