Recommended Posts

Pozdrav drugari,

nakon sto sam se predstavio red je i da predstavim svog ljubimca :)

Naime, pre par dana pazario sam bmw 5 f10 2011 god i presrecan sam. Naravno, puno sam citao na forumu o njemu i trazio mu mane i prednosti i na kraju sam se odlucio da ga uzmem. Posto nisam imao novca za nov auto, kupio sam polovnog sa 90 000 na satu od lizing kuce sa kompletnom istorijom odrzavanja( naravno sve sam fino proverio puno je prevaranata :) , sto se tice opreme mislim da nisam pogresio jer svaki put kad sednem u auto osmeh je zagarantovan :). Kao sto sam i rekao ovo mi je prvi bmw i imam ga par dana tako da jos neke stvari nisam uspeo da mu protumacim pa bi mi je potrebna vasa pomoc :)

Kad sam kupovao auto receno mi je da ima senzor za svetla tj da sam podize i spusta (duga kratka) i vidjao sam to na drugim automobilima ali meni to ne funkcionise i ne znam da li uopste ima tako nesto :( evo i nekih slicica i pozdrav svim ljubiteljima bmw-a tj svim clanovima foruma :) voleo bih da cujem vase misljenje i komentare :e30: :pleasantry: :rolleyes:

Uskoro cu okaciti jos slika jer koliko se vozim nisam ni stigao da ga slikam kako treba :P

IMG_0549.jpg

IMG_0557.jpg

IMG_0573.jpg

IMG_0590.jpg

IMG_0591.jpg

IMG_0592.jpg

IMG_0612.jpg

IMG_0616.jpg

Link to post
Share on other sites

Prelep auto!

Nisam neki ekspert, ali trebalo bi da na ablenderu imaš dugme "A" za tu opciju automatskog spuštanja i dizanja dugog. Tako sam bar video na promo video-u :D

Link to post
Share on other sites

Hvala lepo momci :) gledao sam mu spisak opreme i pise da ima bi xenon svetla ali nemam nista na ablenderu (ima dugme ali se tu podesava bord kompjuter koji je na instrument tabli) i takodje ne znam za sta mu sluze druga sociva u faru jer on njih nikad i ne pali :) kad pustim dugo svetlo samo se podignu ona na kratkim (bixenon) ali socivo pored nikad ne reaguje ni u jednom niti u drugom faru, na proslom autu (wv touareg) isto sam imao ukupno 4 sociva ali kad pustim dugo pale se i ova dva dodatna i plus se kratka podignu. Nemoguce je da sluze za ukras :P Hvala jos jednom :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...