Recommended Posts

Sinoc sam primetio da mi posle voznje hladnjak poceo da vlazi na mestu gde se ispusta tecnos iz sistema(kod plavog safica)! Da li je na sastavku nekom ili je malo vise nisam bas mogao da ocenim!

Zanima me da li je moguce da se okrpi hladnjak i da li je efikasno?

Kakava je ona smesa sto se kupuje da se naspe u sistem,ja to ne bih probao ali cisto da pitam?

I postoji li razlika u hladnajcim ako imaju klimu,posto sam video da naglasavaju da li je sa klimom ili bez?!Skoro sam procitao da je neko kupio nov u BMW Line(neku kopiju sta ti vec znam),zna li neko koliko je okvirna cena i kakvog je to kvaliteta? Smem li da teram ovako dok ne vidim sta cu da uradim...gledao sam sinoc polovne hladnjake i neka cena je od 30 do 50e,mada sam ja imao jako losa iskustva sa kupovinom polovnih stvari,kako ja tako i drugar....Svaka pomoc cak i mala bi mi dobro doslaaa!!!

Link to post
Share on other sites

za m43 nije tesko naci polovan hladnjak,cena je oko 30e

kinez je smece i moze poceti da pusta cim ga namestis,a moze sluziti 5 godina

prah,tecnosti i ostale gluposti nemoj ni pokusavati da krpis sa njima,napravice mnogo vecu stetu

Link to post
Share on other sites

Ma znam za prahove da su promasaj. Video sam dosta oglasa koji prodaju hladnjake za sve tipove vozila,Bmw line da ne zovem bezveze za taj hladnjak..ne znam smem li da vozim auto..

Link to post
Share on other sites

Zvao imaju neki od 7500 AHC ov ako sam dobro razumeo. Videcu nesto...

Kupi slobodno kineza,drugaru smo umontirali na e46 pre 2 godine i dan danas nema problem,presao skoro 50000km.Na kraju krajeva imas garanciju godinu dana,pa ako izdrzi tu godinu zasto ne bi i vise.

Link to post
Share on other sites

Cackajuci po internetu naso sam dve po meni ozbilnje prodavnice za hladnjake....

Auto hldanjak treid Zemun...cena za moj auto je 9000 din,zemlja porekla EU,godinu dana garancije. kaze covek ovo je skuplja varijanta za moj model,kod njih trenutno i jedina!!

Silux,prodavnica rezernih delova imaju hladnjake za sve tipove vozila,kod njih je 10.000,2 godine garancije i zemlja porekla Belgija!!

Bmw Line,7500.godinu garancije i zemlja porekla Kina...Eto nadam se da cu nekom pomoci ako bude iamo problem sa hladnjakom......ove dve gore prodavnice imaju hladnjake i za klimu,kabinu i vazduh :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Imas i orginal, samo to niko nece kupiti

Imam kod Nina 170e i daje mi jos nekih delova u toj vrednosti,stopke Heela i stakal od farova,ali sta cu ja sa tim realnoooo :blink: U BMW Line javial se neka teta po meni zbunjena jako,pitah za zemlju porekla ona kaze vrlo verovatno Kina :unsure: :unsure:

Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno kako u Line-u imaju samo te kineske.... Zvacu ih ovih dana pa cu da pitam da li nabavljaju nesto sem te kine

imaju oni i Nemacke al neces sigurno da ih kupis
Link to post
Share on other sites

pa znas kako,ako treba dva puta da kupujem kineski i dva puta placam majstore,onda hocu... ali ako moze negde da se nadje NE-kineski,a opet da nije iz originala,uzecu taj

Link to post
Share on other sites

Polovan 30e i gas

To je najbolje resenje,da znas kakvih sam sve gluposti imao oko kupovine polovnih stvari i drugar i ja! Narucim i dogovorimo se covek ne posalje 7 dana,pa odluci da posalje nesto drugo,kaze zvao ga drugi lik on prodao A MENI NE BI ODGOVARALO!!Drugar kupovao ono crevo kod 528 sto ide iz hladnjaka,naprslo. Naruci kod coveka 20e,ovaj garantuje da je odlicno. Namotiramo sredimo vaduh ono poce da pusta....ma necu da nabrajam samo bi se iznervirao jos visee!

Link to post
Share on other sites

Pa imam vec takav :-) i sav je nesto izubijan kao da je propeler drao po njemu...

U sustini nije los,ne pravi probleme,ali posto sam radio motor,mislim da je pametno ulaganje osveziti rashladni sistem pred leto novim hladnjakom(pumpa,termostat zamenjeni pred proslo leto)...

Link to post
Share on other sites

Ja sam na proslom autu kod cukanja polomio hladnjak. Kupio polovan, tada platio 70e za polovni taj dublji. Presao sam sa njim jos 35.000 i taj auto je otisao ... sa tim hladnjakom. Isto m43 1.8.

Kupovina polovnog je uvek macka u dzaku ... ali bi za 30e uvek stavio polovnjaka :)

Link to post
Share on other sites