dsc bmw e36.


Recommended Posts

Danas sam pokusao po neznam koji put da na suvom asvaltu zavrtim malo masinu da gume ne zaborave kako je to:-) i nece da se vrti gas levi ali on ide pravo gura ga uopste nece da baci dupe nije mi jasno nikako to a probao sam isto i na kisi pa istom asvaltu i nece po travi i baca se al po asvaltu nece pa nece a probao sam zetom 316 m43na istom delu gde i moj ion se vrti a moj nece.... pa sam onda slucajno naisao na informaciju na bmwarhiv.de da od opreme ima dinamic stabiliti control(dsc) pa me zanima da li je to stvarno u kabini nema nikakav prekidac lampica...... 92 god. M50b20 e36???

Link to post
Share on other sites

Imam ja sper dif ali nece nesto da se vrti to me buni kako god da ga poteram on nece da se vrti..moracu da ga isilujem dobro.... ali me pomutilo to sto stoji da je u opremi ugradjeno ili kako vec dsc....

Link to post
Share on other sites

Imam ja sper dif ali nece nesto da se vrti to me buni kako god da ga poteram on nece da se vrti..moracu da ga isilujem dobro.... ali me pomutilo to sto stoji da je u opremi ugradjeno ili kako vec dsc....

daj zetu on zna
Link to post
Share on other sites

Sper je S3.45 prenos i dizao na dizalicu okretao tockove oba idu i istom smeru... jbm li ga. al opet da ima dsc i na travi bi ha smirivao neznam.. moracu da probam sutra ponovo da ga podgrejem dobro pa ako nista bar gume da zamenim onda kad se osmude:-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...