benzin 108 kinti


Recommended Posts

jebiga, ja mu u toj celoj prichi dodjem kao neki profiter jer kako benzin posqpljuje mi imamo sve vishe posla

nego, interesuje me kako vi shto vozite iskljuchivo na benzin komentarishete sve ovo?

Link to post
Share on other sites

Vozim na dizel tako da se ne uklapam u ovu pricu a sto se tice goriva uopste, sta je, tu je. Po navici sipam za 4.000 din i kada god mi dodje blizu kraja, opet do pumpe, pa teraj. Stalno ista cifra a koliko je to goriva manje ili vise sve mi je jedno.

Pretpostavljam da ce ljudi koji kupuju na litre, ili stalno za neku drugu cifru biti ozbiljno udareni po kucnom budzetu, ali oni koji su navikli na jednu te istu novcanu cifru kao i ja, nece skoro ni osetiti to poskupljenje.

Link to post
Share on other sites

Ja sam juce oko 7 uvece sipao za 5.000 upravo zbog tog poskupljenja! :vampire:

3 litre sam dobio vise tako!!! :vampire:

A sada ozbiljno!

jeb.m im kevu svima za to!

Kao da zivimo u Svajcarskoj ili Svedskoj....

Imamo svega u zivotu, velike plate i male cene svega, pa nije uopste strasno sto je benzin toliko skocio!!!

@#^)%@^)__^%@+_!+*_#^*)#$()!!@*@*(^@$*!#*(&_!#&=!& (da ne psujem)

Link to post
Share on other sites

Bas juce smo natocili punu ravnu sedmicu olakšaše nas za oko 10 000 din ps u noj je bilo malo goriva :vampire: a onda sa mojim karavanom odoh na plinaru i miline kad za 2 000 din naspes 40lit plindze dodje ti ko dzabe :vampire:

Link to post
Share on other sites

Nirvana je najjaci sa svojim razmisljanjem:)

Uzgred, tek ce benzin da poskupljuje....prognoza da ce do kraja gofine da bude 140-150 dinara

Cak su i Ameri nasekirani, jer ni kod njih nije jeftino ko sto je bilo

Link to post
Share on other sites

Pa tako sto smo mi u tranziciji!!!

A u tranziciji je sve fensi i extra i skupo i.... jbg ipak picimo ka evropi!

Mada dok je mi stignemo i u nju udjemo, bice armagedon, udarice nas kometa ili cemo da se sjebemo ko dinosaurusi i da se zaledimo... bolje nismo ni zasluzili...

Link to post
Share on other sites

Kod nas je EUR podcenjen, verovatno treba da vredi 95-100 dinara, a to sve da bi se velikim uvoznicima i zastupnicima ino firmi obezbedili povoljniji uslovi za rad, a i da bi se reklo da je prosecna plata u Srbiji 400 EUR.

S druge strane, akcize su velike i popunjavaju budzetski deficit od prevelikog uvoza...Drzava definitivno nece smanjivati akcize na gorivo...pitanje je kolike su akcize u drugim zemljama...kod nas 35 din na 101din.

Link to post
Share on other sites

@BMW M5 POWER

Haha tu si u pravu!!

A za poskupljenje...pa ovako sve im po spisku... :vampire: :vampire: moram jbg-a!

A ja pravim kombinaciju,plin-benzin,sipem 30L benzinare u mesec dana(i ostane josh),a cepam na plin po 2 soma pa shta

bude! :vampire:

Link to post
Share on other sites
Nirvana je najjaci sa svojim razmisljanjem:)

e, da, da....Nirvana se kao tesi...il ce da daje tu novcanicu od 4000 dinara vise puta ili ce da optuzi svoj auto kako mu vise trosi :vampire:

Link to post
Share on other sites

UPOREDITE CENU NAFTE NA SVETSKOM TRZISTU ...

2003god - 25 dolara za barel

2008god - 130 dolara

sta reci ....

Link to post
Share on other sites

Kao u pobesnelom MAKSU ubijacemo za 10lit benzina :vampire:

Link to post
Share on other sites
Nirvana je najjaci sa svojim razmisljanjem:)

A jbg ja toliko dajem svaki put kada odem na pumpu, a hocu li ici do nje dva dana pre nego uobicajeno i to me bas zab..e. Naravno, ne prija nikome ovo poskupljenje, ali zaista, nekako kao da se ne oseti ako stalno dajes jednu istu cifru. Probajte svi sa tom da kazem taktikom, ali da ta cifra bude min. 3.000 din i videcete da ce vam sva poskupljenja nekako lakse pasti.

Link to post
Share on other sites

Hehehehehehe ja ga ovde placam oko 40 kinti litar i to kakvog, jos kao dodjes na pumpu imaju tri vrste bezolonvnog, REGULAR, PLUS, SUPER, jbg klasifikacija po broju oktana, a inace kockica u solidnom stanju je oko 4-5000$ i sve su 325i automatik, a to solidno stanje ne moze je sranje u odnosu na Dzonijevu :)

Link to post
Share on other sites

vid ga ..... javlja se amerikanac .....

Link to post
Share on other sites

klasika .... napili se kao majke... i ode moj brat ... al zato stize sa nekoliko crnkinja .....

Link to post
Share on other sites