e46 MF volan stari/novi tip


Recommended Posts

Ne pisi na pamet. Moras da skines volan i vidis kakva je spulna. Mislim da ne moze jer je kod tebe stara spulna sa jednostepenim airbag-om, a na ovom imas dvostepeni. Skini pa vidi.

Link to post
Share on other sites

Ne pisi na pamet. Moras da skines volan i vidis kakva je spulna. Mislim da ne moze jer je kod tebe stara spulna sa jednostepenim airbag-om, a na ovom imas dvostepeni. Skini pa vidi.

+1

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ne moze spulna da se menja. Mora sve sa puskom volana i prepravkom instalacije jer nisu isti dzekovi.

U principu moze da se prepravi,ali je malo zahtevniji poduhvat. Mogu to da uradim. Ne budi lenj, skini svoj volan (imas dva torex srafa) i gedorom 16 skini volan. Slikaj spulnu i posalji mi na viber 0692810355 i odmah dobijas odgovor.

Link to post
Share on other sites

Odgovara. Samo plug and play i uzivaj. Nema greske. Na oba volana spulna je na pusci volana, a ne na volanu kao kod starijih modela.

Kad odrafis airbag sa tvog volana skini oba dzeka sa spulne i oni ostaju na tvoj airbagu. Zatim zameni obruce. Kad ih zamenis i dotegnes spaf, onda povezi sa novog airbag-a dva dzeka, isti su kao na starom, dotegni airbag i to je to.

P.S. Ne pomeraj spulnu volana, ne okreci je levo desno, da ne sjebes flat kablove u njoj.

Link to post
Share on other sites