Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo ovako, dobro je motor uzubljen, medjutim neko je umesto onih srafova koji se srafe u usisnu bregastu i koji na sredini imaju kao biksnice po kojima vanos okrece zupcanik, stavio obicne brezone i zatego

i naravno vanos nije uspevao da zakrece bregastu kako treba i to je pravilo problem

ubio sam se dok sam nasao original srafove, tj brezone

sutra se sve sklapa

Link to post
Share on other sites

Ivane koji je to pametnjakovic,ja sam taj auto vozio 3 godine ravno bez ikakvog cimanja kad je ler gas u pitanju?I benzin i plin su radili besprekorno.Kad sam ga ja kupio bio je neki plinski uredjaj stare prozivodnje,kad je doslo vreme zamenio sam ga tim koji je sad u kolima i nikada nisam imao tih problema.Pitanje je kako ti srafovi ne valjaju sad a valjali su meni 3 i tebi od kad si ga kupio do pre neki dan.

Link to post
Share on other sites

Odakle ti to da sam se uvredio??? Postavio sam pitanje najnormalije a sa deckom sam u fantasticnim odnosima.Sinoc smo nesto komenatrisali na viberu i sad bi ali mi je telefon ostao u radnji. Ti si se malo izleteo ne ja.

Link to post
Share on other sites

A alati za zubljenje od 100e pravljeni kod strugara za 50, to je tek prava stvar.

Nego ako neko zna na sta se odnosi ''kontrolna funkcija bregastog vratila usisa'', na senzor bregaste, vanos ili nesto trece?

Link to post
Share on other sites

Ivane koji je to pametnjakovic,ja sam taj auto vozio 3 godine ravno bez ikakvog cimanja kad je ler gas u pitanju?I benzin i plin su radili besprekorno.Kad sam ga ja kupio bio je neki plinski uredjaj stare prozivodnje,kad je doslo vreme zamenio sam ga tim koji je sad u kolima i nikada nisam imao tih problema.Pitanje je kako ti srafovi ne valjaju sad a valjali su meni 3 i tebi od kad si ga kupio do pre neki dan.

druze kad sam uzeo auto od tebe radio je kao sat, sve dok mi se ovo sa hladnjakom nije desilo, a onda pocinje zajebancija............sto se tice srafova ili ovaj sto je montirao glavu ili onaj koji je ravnao i sredjivao, trece nema, zato sto se problem javlja posle ovih radova oko glave........

Link to post
Share on other sites

ja i dalje ostajem pri onoj narodnoj

sto jedna budala ume da usere, petorica normalnih ne mogu da poprave............

Istina. U svakoj profesiji je tako.

Pitao sam ko bi mogao jer znam da covek koji meni odrzava kola nema sile da je to uradio,a i Srba(decko od koga sam ja kupio auto) je pedanterija.Znaci neko od ta tvoja 2 :) . Nista,valjda ces staviti tacku konacno na te misterijozne kvarove,poz i gledamo se.

Link to post
Share on other sites

Istina. U svakoj profesiji je tako.

Pitao sam ko bi mogao jer znam da covek koji meni odrzava kola nema sile da je to uradio,a i Srba(decko od koga sam ja kupio auto) je pedanterija.Znaci neko od ta tvoja 2 :) . Nista,valjda ces staviti tacku konacno na te misterijozne kvarove,poz i gledamo se.

Ma ne mogu da lazem i pricam kako je problem bio i ranije kad nije, desava se posle intervencije nekog od ove dvojice, koji naravno peru ruke i pricaju kako su oni sve vratili i uradili kako treba......a onda je mrmot doso i tako.....
Link to post
Share on other sites