Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakav auto da imam kesa odma bi kupio MAN-a !

Sa ili bez one simpatichne nadogradnje za skupljanje produkata koji nijesu hteli u Crno more?

Link to post
Share on other sites
читав тај фазон са лампица испод фарова је екстра.

Meni bas nasuprot tome sve to sa diodama deluje odvratno

Link to post
Share on other sites

posto sebe u dogledno vreme vidim u nekom e92 ,pandan tome bi bio pourche cayman. . . .

probao sam svasta i stvarno ne znam ,mislim da sam jako zaglibio u bmw da mi posle njega nije ni bitno sta cu voziti,bitno da je ispravan!

Link to post
Share on other sites

Brate ja volim malo robusnija kola, pa su mi zato e24, e34, e32, e38, e30 omiljeni...

ali pored njih vozio bih starog slona,190e sto i imam, range rover, i sve kako da kazem sto lici na tenk, robusno heheh

Link to post
Share on other sites

bagami onaaj slon sa pocetka devedesetih .... ne bi se mnogo razmisljao .... deluje mi kao najbolji auto od te firme

Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice jednostavno postoje automobili koje nikako ne bih mogao da vozim, tj.da ih imam u vlasnistvu, kao naprimer Skoda, Dacia, vecina Mercedesa, automobile PSA grupe, Seat, koreance i vecinu japanaca... s'druge strane postoje automobili koje vozim sa velikim zadovoljstvom, kao naprimer sada Alfu... sutra BMW-a... pored njih automobili u kojima "vidim sebe" su i Jaguar, Porsche, Maserati, po neki Audi, ne racunam one najskuplje marke.

Jednostavno auto mora da ima nesto da me privuce. Konkretno kod mog sadasnjeg automobila a to je Alfa 166 privlaci me to sto je auto sportska limuzina, ali bukvalno sportska limuzina i sto na neki nacin ima dusu- svaka voznja u njemu je uzivanje i naravo sto zadovoljava sve moje potrebe.

Po meni je glupa podela na "Alfiste", "Bmwiste", "Hondiste"... podela treba da bude na one kojima auto sluzi za prevoz od tacke A do tacke B i one druge koji traze nesto vise od svog automobila.

Link to post
Share on other sites
kada bih imao 35.000 ojra, verovatno bmw 3.0 csi iz 1975.....

http://img375.imageshack.us/img375/2156/bmw30csivy4.jpg

P.S. nadam se da ne krsim pravila ako stavim ovde samo link?

Ali je prelep,da su sto kazes 35000e na raspolaganju ,nijedan evro ne bi bio bacen kupovinom ovog auta.

Link to post
Share on other sites