БМБ 118Д 122кс М47 Е87


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rekoh li skripi nesto? S unutrasnje strane diskovi katastrofa.

Brembo Xtra i Brembo Xtra pads, videcemo. I prednje dolaze na zamenu brzo :) Dosli iz EU

 

Odradjen mali servis, seperator i diskovi.

Nema delova uopste u Beogradu!!! Jedvaaaa sam nasao indikator istrosenosti verovali ili ne.

Link to post
Share on other sites

Nemoj da te iznenadi da ti cvili malo brembo, malo je tvrdji sastav paknova pa se desava nekad da cvile dok se ne zagreju. Bar moje neko iskustvo dok ATE mi nije nikad tako da ono. U svakom slucaju super izgleda javi utiske.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, NikNS said:

Nemoj da te iznenadi da ti cvili malo brembo, malo je tvrdji sastav paknova pa se desava nekad da cvile dok se ne zagreju. Bar moje neko iskustvo dok ATE mi nije nikad tako da ono. U svakom slucaju super izgleda javi utiske.

Hocu. Kazu inace perforirane da znaju da zacvile dok se ne zagreju. Mada ovo su zadnje ne verujem da cu osetiti neku razliku, al videcemo.

Hteo ja ATE, nije bilo, samo Brembo Xtra pads i Xtra Discs. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamenjene u prednje plocice i diskovi, ATE klasicni. Sva cvrcanja i pevenja prestala, diskovi bili onako. Plocice imale mesa al uzasno lose kocile. Bile ferodo marke. Izdrzale eto 25k pre nego sto su krenule probleme da prave. Moda i kopija bile...

Link to post
Share on other sites