Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ucinilo mi se da sam ga video na ulazu u Veliku Mostanicu. Sevap je da mu kupis neke 16+" felne i M branik. :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Nisam tamo bio :) ove 17' ce stajati ovo leto, a ako nesto u medjuvremenu izleti zanimljivo, ko zna...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kulturica, jako prijatan za voznju, ima neku dubinu na niskim obrtajima (koliko je to moguce od 1.6m43) a u visokim rezak i tih zvuk, bas ono sto sam hteo... Snimicu pa cu okaciti :)

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Jel si radio skroz protican zadnji ili kako? I koliko to naplacuje Pirke?

Pitam te jer i mene to ceka, a ne znam kako da coveku objasnim sta tacno zelim(mislim na zvuk) :-) 

Link to post
Share on other sites

Sve zavisi sta hoces, meni je srednji protocni a zadnji je pravljen za e36 2.0 (fabrika) i stajao je kod njega u radionici (neko narucio pa odustao), pa da ne bi pravio drugi stavili smo taj i dopalo mi se kako se cuje, za kompletan auspuh bi te kostalo izmedju 16 i 20 000 nove cevi novi lonci prohromski zavrsetci garancija 5 godina... Nema sanse da ne budes zadovoljan :)

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Drugar je radio na 520i e39 x pipe i zadnji protocni lonac za 180e Brutalno se cuje, da ja imam neki ozbiljniji motor sigurno bih isto odradio...

Link to post
Share on other sites