Recommended Posts

pa za senzor bregaste ne znam,da li se on tako manifestuje?kako da ga proverim? imam problem dijagnostiku ne mogu da nateram da radi kada je povezem

a sto se tice kompresije,mislim da je ok, a kada skidam bobinu po bobinu dok radi na sve druge cilindre promeni rad,ali na njega ne menja,opet sam ga danas stiskao malo,zaista dobro vuce i poteze odlicno,mozda je fals, pro=bacu ovih dana da skinem usisnu da proverim gumice i u kakvom je stanju grana usisna

Link to post
Share on other sites
  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidi ovo http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=571094

camshaft position sensor (CPS). This important sensor tells the car’s computer where the engine is in its rotation with respect to the combustion cycle. The DME takes the signals from the cam position sensor and crankshaft position sensor, and calculates when to fire the fuel injectors and spark plugs. If the camshaft position sensor is not operating properly, your car will run very erratically or perhaps not at all.

Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da otvorim klipove da cujem zvuk...

a ovo sto te drka. stvarno ne bih znao sta da ti kazem. provozaj se do bate pa nek on vidi.

Link to post
Share on other sites

bas me nervira.skidao sam i granu i sve predihtovao i opet ne radi lepo,i ler je i dalje na 1000 ,a mozda tabla ne radi.kada dam kontakt kazaljka obrtomera se odvoji od iglice 2-3mm

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

hocu da vratim vezni lim sa starim bubrezima koji je bio ipak mi je dosta lepsi,tako da ove zato ne sredjujem :)

prepravio sam retrovizore od kupea posto nisam mogao naci nosace od limuzine ,evo par slika ako nekoga intresuje

malo sam obrusio nosac i prihvate za srafove,i napravio medjuploce

IMG_20130617_175318_zps6fcb964f.jpg

IMG_20130624_090522_zps4bb36b0c.jpg

i to ovako izgleda

IMG_20130624_090503_zpsc7f54b69.jpg

IMG_20130624_091927_zps13b036c4.jpg

IMG_20130624_091935_zps3d97f84f.jpg

IMG_20130624_091946_zps542731a4.jpg

Link to post
Share on other sites

e pa hvala :) moze bez bubrega imam odlicne,u stvari imam i vezni ali je dosta rdjav,ubicu se da ga ocistim,gde god skinem boju pojavi se rdja,ako imas bolji bio bih ti zahvalan :)

@vlada-t

brate jebeno je bez posla vec 8 meseci dinara nisam primio u firmi,firma nit radi nit da dam otkaz i da se odreknem svega sto duguju,snalazim se privatno ali je jebeno,porodica i sve ostalo tako da je auto na poslednjem mestu

Link to post
Share on other sites