Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bord je iz 92 god bar tako pise na njemu, a nisam se rukovodio bojom zica,vec po pinovima,jedino one dve na belom konektoru na tabli,ali sam na drugom forumu nasao i koji su to pinovi,i slazu se i one pin 11 i pin 12,ebem li ga....pronacice se resenje kao i za sve ostalo :)

Link to post
Share on other sites

stigla i kaseta iz novog tipa,ugradio sam je i prebacio bravicu za zakljucavanje sa stare,jedino sto jos nisam stigao da je lepo nastelujem uhvatio me mrak

DSC00771.jpg

ubacio sam ksenon i u duga svetla,ali iako je isto 6000k sija plavicastije :(

jbg u kratkim su stari oko 3 godine,mozda je to problem,a mozda je sto nije isti proizvodjac....ali ....

evo koja slika

DSC00773.jpg

DSC00774.jpg

Link to post
Share on other sites

pa razmisljao sam o tome,ali me bas intresuje koliko ce ove izdrzati :) pretpostavljam da cu ih uskoro morati menjati pa cu staviti nove,uzeo sam ih dok su jos setovi bili preko 100e i mogu reci ,babicu svaka ti cast :)

Link to post
Share on other sites

pa razmisljao sam o tome,ali me bas intresuje koliko ce ove izdrzati :) pretpostavljam da cu ih uskoro morati menjati pa cu staviti nove,uzeo sam ih dok su jos setovi bili preko 100e i mogu reci ,babicu svaka ti cast :)

Što bi "bacio" pare ako ti rade dovoljno da vidiš? Ionako je znak plavo-beli, pa neka ti i farovi budu plavo-beli... ne vidim razlog da menjaš odmah.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

jbg kad su prljava...ali kad otopli opraces ih...ispalo je sve kako treba svaka cast ... :D

Link to post
Share on other sites

druze od skoro sam na forumu,nisma ni znao za forum kad si ti poceo da sredjujes ovu makinu,ali evo procitao sam sve postove na ovoj temi i propratio tvoju naporan i mukotrpan rad i mogu ti reci samo jedno TI SI LEGENDA BMW-ea...

:dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Sta bi nakraju sa bordom, jel proradio kako treba? Koju semu si koristio za povezivanje? I mene ocekuje ovaj poslic kad malo otopli.

brate nisam ga naterao da radi :(

tj radi sa i temperatura,radi rucica na volanu ali ostalo ne.ne radi brzina,a mislim da zbog toga ne radi ni ostalo

proverio sam sve kablove i spojeno je kako treba,ali nece.kada otopli ponovo cu skidati da vidim sta cu.

jedino sto nisam povezao je check kontrol jer nemam modul na koji bih povezao,ali to ne treba da utice na rad ovoga sto mene muci.....

ovu sam semu koristio

shemazaboarddvoredni.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Imam dva pitanja, moram da pitam:

1. je li ti ceo auto u istoj boji, posto vidim da si ga farbao, a vide se razlike?

ne pitam te da ti kudim auto nego me zanima je li i to moguce.

2. ta nova tabla bi trebalo da je pocela '94 da se ugradjuje ne?

vidjam na nekim modelima i '95 da imaju tu staru, odnosno nemaju airbag za suvozaca, pa te pitam je li u tom slucaju i to stara ili nova sa manje opreme, odnosno da li modeli '94+ moraju da imaju airbag suvozacev?

Link to post
Share on other sites

jesam ga farbao celog,skidana su vrata i krila kada je farban,ali izgleda da sam ta zadnja desna vrata prskao sa druge strane u odnosu na ostale i li j***m li ga sto,,,u svakom slucaju ima malo razlike.....a u isto vreme je sve farbano....

a tabla mislim da je od 95-a takva,,,,na svim modelima

Link to post
Share on other sites