Recommended Posts

Malo pre ispred kuce kada sam se se parkirao ostade mi rucica menjaca u ruci, :lol2: ne mogu da verujem, ovo mora hitno da popravim pretpostavljam da je najbolje da trazim polovan mislim da imam blizu jedan otpad, i jel ima nesto posebna o cemu treba da pazim posto cu (ako ga nadjem) probati sam da zamenim, i koliko kosta u opste ovaj deo HVALA

04112008945.jpg

04112008946.jpg

04112008948.jpg

Link to post
Share on other sites

Nije ni meni jasno najnormalnije sam ubacivao u brzinu niti je islo tesko niti bilo sta u opste mi nije jasno, jednostavno je puklo ne znam kako ???????????????? vidi se i da je rucica iskrivljena ko zna sta su mu radili prethodni vlasnici auto je presao mnoooogo, kod mene je nesto maanje od 2 mesec i presao sam oko 3,5k bez ikakvog problema. nisam bas juce prvi put seo za volan pa sad na silu otkinuo rucku, nema potrebe da se nesto pravdam...treba mi pomoc.... a ta zemlja se vidi jer sam skinuo sunjdjer i onu zastitnu gumu sto je kao manzetna!

Link to post
Share on other sites

U bre Boro, al ti imas jaku ruku :spiteful::):spiteful:

Nije nista strasno, ali kad vec radis menjac, a moras, proveri ga i promeni bar i ulje jer se ono retko kad menja a i ko zna dal je ikada i menjano. Prijateljski savet.

Link to post
Share on other sites

Na kraju nije strasno, imao sam u blizini neki otpad na kome sam salthebl platio 25e, sreca pa mi se desilo ispred kuce, sam sam ga zamenio cirka 20ak min posla ali imam kanal pa je bas lako, ali ako se nekom ne daj boze desi na putu... nije zgodno, kada sve skupim imao sam srece!!

i teram dalje.

hermes ne plasi se video sam slike tvog auta, nece ti se to tebi desiti :spiteful: moja GUJA :rolleyes: je presla 440k kod nekih ubica :spiteful:

Sta reci narode CVRSTA RUKA :lol2: :D

Link to post
Share on other sites

Hahaha, pa realno... Nije takav sistem kod merca, sastoji se rucka od dva dela, ja licno gledao, rucica se srafom vezuje za donji deo rucke...

Link to post
Share on other sites

Meni se desilo skoro isto nekidan, u pokusaju da stavim novu rucicu isterao sam sve ispod auta jer je neko pre mene to vec uradio pa onda nabudzio sraf koji drzi heblu ispod patosa, na svu srecu bas sam bio pored pored raskupusanog stranca pa sam odma` drugu heblu stavio u gepek ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Citajuci ovu temu, neshto sam razmishljao, pa reko da priupitam dal je neko ima slican problem, mada sam cuo da je to na bmwu relativno cesto, posebno kod matorih..

Dakle, BMW e30 1984 1.8 kada se ubacuje u rikverc ne postoji zljeb koje treba da se preskoci, vec mora da se pritisne malo jace , pa onda se ubacije u rikverc. Da li ovo moze da se napravi, da to kulturno funcionishe i kako? ovo ovako funcionishe od kako sam kupio auto, al je pocelo da me smara malo..

Josh jendo pitanje, kada se ushalta u svaku brzinu, rucica menjaca ima solidno veliki hod a i menjac je malo neprecizan, ja se naviako, al ako dam nekom drugom auto, shto mora da bude jako specijalan slucaj ,ne verujem da bi se snashao :D , pa da li to moze da se uradi i kako...?

Dok sam citao ovu temu, zapitao sam se kako onda kod mene nije pukla ta rucica, sobzirom da trpi solidno opterecenje...

Pozdrav !

Link to post
Share on other sites