e30 325i ( M technik 2,BBS RS , Eisenmann...)


Recommended Posts

moze pojasnjenje? kakvo pravilo?

Pravilo da su na svakom tocku ista dimenzija guma, pogotovo profil guma. po pravilu se nemogu staviti samo 2 nove gume,uvjek 4 u paru,i da su sve jednako potrosene...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pravilo da su na svakom tocku ista dimenzija guma, pogotovo profil guma. po pravilu se nemogu staviti samo 2 nove gume,uvjek 4 u paru,i da su sve jednako potrosene...

znaci svako tisucu km mjenjat gume jer se ne trose isto prednje i straznje i vec se stvori desetinka milimetra razlika i nesmiju se vise koristiti, inace koliko je razlika izmedju nove i potrosene gume 5mm?

Link to post
Share on other sites

stvar je da moraju biti iste prednje gume obe ili zadnje gume obe nista vise nije to toliko problematicno kolko se misli ja sam godinu dana vozio na 215/40 nazad i 205/45 prednje 17ke naravno i auto je spusteno maximalno bilo nikakvi problema nisam imao osim sta lomi zglobove kad pokusavam da ga vrtim u krug i po kiši kad zabaci par bokova otkine zglob

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ali pak treger je objasnio neke stvari!!! hahaha

Super fora, lepo je biti jedinstven u pozitivnom smislu!!! :(

Link to post
Share on other sites

hehe da gajba je bila samnom ali nije mi tehnicka komisija dozvolila da se utrkujem sa gajbom na krovu :(

dok sam ja odvozio kvalifikacije i sve kolega koji je prodavao tuning opremu ubio se ko siroce :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

evo posto sam ih dugo ganjao i izganjao sam BBS RS 9x16 i 8x16 u savrsenom stanju pa evo da slikicu podijelim sa ekipom na forumu :dance3: slikano nabrzake sa telefonom cim mognem poslikam ih kako treba sa pravom fotkalicom

normal_4ae0d5df526ab.jpeg

izvinjavam se evo sad popravljeno :dance3:

Link to post
Share on other sites

valjda ce da bude znas i sam kako su rijetke u ovoj dimenziji a stanje je iznenadjujuce dobro cak netrebaju ni poliranje samo dobro pranje :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo malo da vas osvjezim da se vidi da i ja stogod radim oko auta :)

evo samo za ekipu snimio bezveze clip bit ce ih jos jer se malo skuplja materijala da skompletiram par minuta kvalitetnije ali o tome kad bude vrijeme

a evo malo i tockova

normal_4b0d5fa2a18e8.jpeg

normal_4b0d5f28a9442.jpeg

uglavnom to je nakon poliranja vanjskog ruba metodom namontiraj na auto i polako 3 sata posla 2 covjeka i to izgleda tako

1000 i 2000 papir.

felge cu sad rastaviti da dovrisim poliranje na dijelu izmedju sarafa dovrsim sa 3000 papirom i sa gurbom i finom kredom pa krom polir pastom.

srce i unutarnji dio felge ( dakle sve osim vanjskog ruba ce biti zlatne boje) ide na pjeskarenje cim dobijem pjeskarilicu cekam je vec 3 tjedna da stigne u trgovinu :)

i valja ce uskoro biti koja pinka viska da se geld sarafi kupe i mogu se lagano sastaviti i montirati na drlu :)

eto nece valjda neko reci da imam selo tuning felge :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo odavno nisam bio kocka je u garazi pomalo se radi ako neka lova legne i poveliko al evo kako smo to mi radili u zadnje vrijeme koja snimkica mala :huh:

novih slika nema bit ce kad odradim neki korak vrijedan slike a do tada....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo malo update stigo novi filter koji ce zamjeniti dosadasnji KN panel u originalnom kucistu

cisto radi vizualnog efekta pod haubom a mozda i malo boljeg zvuka jer stvarno glasno usisava kroz ovo ;)

017wkz.jpg

slika je od kocke sa koje sam uzeo filter svoju jos nisam slikao prljava je i garazirana ;)

Link to post
Share on other sites

Daj ti sliku auta sa novim felgama.., da ne bi pala jedna vaspitno-popravna sljaga!! ;) ;) :) :)

Nestrpljiv sam. . . :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

evo odavno se ja nejavih :angry2:

zahvaljujuci kolegi tokyu i ernestu do mene uspjesno stigli pragovi i lajsne M tech 2 ..

prednji i zadnji branik nabavljeni kao i M tech 2 i M3 evo 2 rep ( da imam po zelji da mjenjam ) hela farovi , mhw stopke, zute maglenke........i brdo stvari i stvarcica. sve je trenutno slozeno na toplom i suhom mjestu a plastikarije se pripremaju za lakiranje pa slike nekad kad uhvatim vremena od posla da to spakujem tamo dje treba

felge zavrsene i sjaje tako ebeno da nesmijem paliti svijetla u sobu ispadose mi oci od sjaja :2u4pvecna8: slike cim stignu nove falken gume pa da ih napokon na kučkicu namontiram

a evo kako to trenutno ide

325 vs. 325

Link to post
Share on other sites