e30 325i ( M technik 2,BBS RS , Eisenmann...)


Recommended Posts

@ motorsport izvinjavam se jer u brzini kliknem na quote navika sa drugih foruma nece se ponavljati

@ tokyo auspusi su tu radi vizualnog dojma i zvucnog naravno a nista nisu tezi od serijskih 1.5 cijevi i 2 inoxna zavrsetka nece mu to skoditi

a sinoc auto spusten na mjeru kolko sam htio ( 5 cm ) i stigli davno naruceni SCHROT pojasevi i ugradjeni u vozilo uskoro nove slikice a u ponedjeljak felge dolaze na red imao sam malih problema sa gumama ali sam rijesio i to

Link to post
Share on other sites
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poluosovine stoje ok nisu opterecene i nema nikakvih promjena na njima i nece ni biti jer je ostalo dovoljno prostora izmedju njih i sasije tako da na rupi ili necem slicnom sta trzne auto nece doci u kontakt sa sasijom jer ako dodju nastaje sracka i iskrivljivanje istih

a slike ce uskoro kad stignu jos neke stvarcice i da ufatim vremena da ga operem kisa me ubija

Link to post
Share on other sites

farovi rastavljeni i ispolirani grubom pastom za poliranje auta usjajeni do perfekcije

a felge su 17ke zadnje gume su 215/40 a prednje 205/45 i zadovoljan sam jer auto nema nikakve promjene u odnosu na one 205/55 15 sta su bile na autu cak mozda da je nekako i stabilniji na vecim felgama kolko sam dojam dobio

eto tolko za ovu godinu dosta ulaganja i radova za sada do prvog mjeseca kad stizu nove igracke :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

imam problem sa tim spustanjem jer je to X a ako ode prenisko ( moze jos 3 sm da ide nize ) ostat ce mi mali zazor izmedju poluosovine i sasije i u slucaju ako naletim na kakvu neravninu ili rupu ima da mi unisti zglob koji je najosjetljiviji a mogao bi to rjesiti nekim ultratvrdim amortima i spiralama ali onda se to nemoze voziti po nasim putevima.

a nazad nisam nista dirao jer nemogu naci nikakve spirale za -20mm sve sta imam je puno nize od toga a to bi onda opet izgledalo jos ruznije jer onda prednji i zadnji kraj nebi nikako bili u nekom nivou ( zadnji bi bio nizi) a to nikako nezelim

a posto je x pogon on ljepi cestu i bez niskog lezanja na cesti ( iako bi ja volio da mogu da idem jako nisko jer mi se to vizualno svidja ) zasad nek ostane ovako dok nesto nesmislimo sta nije dosad nikome palo na pamet

ako Klinik ili neko ima bezbolno ( da neostetim poluosovine i zglobove) rjesenje neka se javi bio bi jako zahvalan

Link to post
Share on other sites

Ja volim kad auto stoji od prilike ravno, moze prednji kraj biti nizi, ali za nijansu!

Bar je raspodela mase bolja, ne znam kako je kod X-a, ali definitivno je dosta laksi nazad, zato mislim da je bolje da se poravna... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo danas malo u KUCKICU mjuziku ubacio ono cisto da nesto svirucka

2x ovakva u nekakvoj kutiji rucni rad zesce bezze

p1070829_TJO_PakWheels(com).jpg

spojio na ovo pojacalo

20295407-177x150-0-0_Pyle%20PLA1585.jpg

i nekakav axion mp3

pradnji su original bmw i dobro rade jos cekam da mi donese lik ovale za nazad i dosta nisam bas fanatik za tu glazbu ali ono cisto da ima prodigy iz cega da se cuje :lol:

i naravno tu je crunch napajanje od 20cm2 dosta meni

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo da par slikica postavim danas se malo auto opralo nabrzake i poslikalo da se vidi sta se malkice i radilo na autu zadnjih mjesec dva nista previse ali eto nek se vidi

normal_4981e53e75fb2.jpeg

normal_4981e5a45cca3.jpeg

normal_4981e5fc10102.jpeg

normal_4981e72cd3476.jpeg

normal_4981e74b84af5.jpeg

normal_4981e6d31c1f5.jpeg

normal_4981e6e7b497f.jpeg

normal_4981e6f99fb61.jpeg

normal_4981e70b0986d.jpeg

normal_4981e75c771ec.jpeg

evo uglavnom to je to ugradjene nazad distance od 1.5 cm koje ce uskoro zamjeniti 2.5cm ove idu naprijed retrovizori dectane nova crna unutrasnjost ( osim sjedala koja idu kod tapetara cim se oslobodi termin) prednja maska i cekam jos par crnih sitnica ali i to ce biti uskoro i ugradio malo glazbice cisto da se nadje ( kutiju cu tepacirati cim uhvatim vremena i fino provuci kablove ovo je privremeno sve )

eto tolko za sada bit ce uskoro jos toga dok stignu narucene stvari sve :diablo:

Link to post
Share on other sites

svaka cast sceneru!!!vjerujes li da i ja jedva cekam da tapaciras ta sjedista,bit ce to potpuno drugi auto kada to odradis...

maska mu je bas mocna,retrovizori isto...vrh izgleda sada...

jedino mi malo ovaj cd strci ali zaebi muziku... :diablo:

Link to post
Share on other sites

jbg mp3 sam ubacio koji je prvi bio pod rukom ( citaj najjeftiniji) za 15eura nisam ni ocekivao da bude lijep a zacudilo me da i svira kako treba:)

a bit ce nesto ljepse kad se bitnije stvari odrade ionako je rijetko kad upaljena glazba samo eto neka se ima da mi ne bode oci rupa od playera :diablo:

Link to post
Share on other sites