e30 325i ( M technik 2,BBS RS , Eisenmann...)


Recommended Posts

Lep auto nema sta... :lol:

Ne znam da li ti je neophodan taj X pogon..., ako nije bolje iskljuci! :)

Srecno sa sredjivanjem!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lako ga je iskljuciti raskacis prednji kardan i evo ga zadnja vuca spremna za akciju ali necu to da radim jer sam auto kupio radi namjene koju je kick naveo 402 METRA a tu je x dosta dobar se pokazao

nikako uhvatiti vremena da poslikam neke stvari nadam se da cu sutra da se vidi sta se jos radilo ( a svasta se radilo )

Link to post
Share on other sites

evo malo se radilo na zvuku i izgledu zadnjeg kraja

ugradjena je pletena grana i sistem 3u1+3u1 sa 2 potpuno protocna lonca i 2x2 zavrsetka od inoxa lijeva i desna strana su potpuno neovisne jedna od druge sve novo i rucni rad ( osim grana koje su original)

normal_4944f66b77707.jpeg

normal_4944f61207103.jpeg

normal_4944f5b5156f5.jpeg

normal_4944f5585bd61.jpeg

i zvuk je cista perverzija snimak uskoro

Link to post
Share on other sites

kad skines prednji kardan onda jedino mozes da ga guras na 402m

e sad moze da se uradi jedna mala laz na elekronici reduktora a to je da mu se da informacija da ides preko 140km na sat

tad se iskljucuje pogon za pred.tockove

ja sam to radio na e34 525 IX jer mi je bio otisao pred.dif.

kod kockica to nisam probao jer ga nisam vozio pa nisam imao na cemu da experimentisem

Link to post
Share on other sites
kad skines prednji kardan onda jedino mozes da ga guras na 402m

e sad moze da se uradi jedna mala laz na elekronici reduktora a to je da mu se da informacija da ides preko 140km na sat

tad se iskljucuje pogon za pred.tockove

ja sam to radio na e34 525 IX jer mi je bio otisao pred.dif.

kod kockica to nisam probao jer ga nisam vozio pa nisam imao na cemu da experimentisem

nekuzim sta oces reci kod frenda na njegovom smo to redovno radili i divljali sa autom neznam zasto nebi isao kako treba

@lemi nemogu sire jer ima kistre u bokovima u jednoj baterija a u drugoj sta vec ima nisam ih htio pilati

Link to post
Share on other sites
sto se tice pred. amortizera ima resenje za to i vrlo jeftino

mislis na ugradnju amorta od audia 80 ( ista sirina uloska a kraca puska auto se obori nisko bilo kod mene na 320 ) ili neka druga shema govori odma B)

Link to post
Share on other sites
kad skines prednji kardan onda jedino mozes da ga guras na 402m

e sad moze da se uradi jedna mala laz na elekronici reduktora a to je da mu se da informacija da ides preko 140km na sat

tad se iskljucuje pogon za pred.tockove

ja sam to radio na e34 525 IX jer mi je bio otisao pred.dif.

kod kockica to nisam probao jer ga nisam vozio pa nisam imao na cemu da experimentisem

kolko ja znam, kocka nema nikakvu elektroniku u X-u, chista mehanika?!

a koje je reshenje za amorte?

Link to post
Share on other sites

ovo je privremeno zagovorio sam termin kod limara da mi to oblikuje da budu iste lijeva i desna strana no frx ovo su slike slikane poslije montaze sad slijedi zavrsna obrada :)

Link to post
Share on other sites

scaner, mozda ne primjecujes al konstatno te neko od mod. ispravlja da ne citiras post iznad... nema potrebe za tim... ovo se odnosi na sve, i ako ste jednom opomenuti nemojte to da radite... nastavljamo sa temom da ne idemo u off...

Link to post
Share on other sites