Koliko dugo ste verni BMW-u


Recommended Posts

ja samo mesec dana, tacnije 27-mog novembra 2008-me godine u 5 popodne postao vlasnik bmw, a par dana pre toga sam prvi put seo u bmw tacnije kada sam probao moj sadashnji auto...

Link to post
Share on other sites

Za BMW sam ozbiljno poceo da se interesujem pre 4-5 godina, od kada sam poceo da se upoznajem sa modelima, mehanikom i ostalim stvarima. Vlasnik svog BMWa sam nesto manje od godinu dana.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ovako.

Godina 1997.

dosao mi buraz iz njemacke sa 520i 82gp

Ja otvorim haubu i vidim mltipoint ubrizgavanje

Pa opet pitam buraza koje je godiste opet 82.

Komsija se pre 2 dana hvalio sa golfom 3 i onim glupim ubrizgavanjem sa 1 diznom(karburator 21veka)

Sednem da vozim.

Zvuk vruuuum,strava i uzas.Menjac precizan,kvacilo lagano-ne skripi.

Retrovizori na struju,poditaci,koza....

Vozim u 4-oj 70kmh ono kruzing,kaze buraz DRUGA

ja u drugu 100kmh

treca +140kmh

vetvrta +180kmh

i nestade puta,kocnica i za cas ponovo 70kmh

Platim pice i obecam sam sebi da cu voziti bmw ili nista drugo.

2000 godina dodjem iz vojske i...

Prestanem da pusim,da izlazim da zivim.

Godinu dana ja i djevojka.moja sadasnja zena smo izlazili vikendom samo popijemo kafu i kuci.

Skupilo sa konacno za kocku 320 i ....http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=5677

dalje je samo pesma i totalno zadovoljstvo bez kompromisa u nizu...323e30...525 e34....e36...

Link to post
Share on other sites

Moj prvi auto je bmw 520i e28 (u suboto sam ga slupao i sad je na popravci) kupljen prije 1.5 godinu. Kad sam kupovao auto nisam ni razmisljao o nekom drugom autu osim o bmw-u. Sad imam 528iA e28 (valjda ce sutra biti registrovan). U medjuvremenu dok je jedan bmw u servisu a drugi cami u dvoristu bez registracije ja vozim burazerov bmw 528i e28. U stvari ja samo i znam da vozim bmw e28. Skoro sam sjeo u yuga i jedva sam presao 1km. Nikako nisam mogao da ubodem brzine i stalno sam zapinjao nogama za volan jer sjediste nije moglo da se pomakne itd. Volio bi da mogu da kupim m6 ali ne ovaj novi vec onaj iz osamdesetih i nikad ga ne bih prodao. :D :clapping: :clapping: :D

Link to post
Share on other sites

Od kad sam imao nekih 5-6 godina,bila mi je zelja da imam e34.Komsija je imao crnu,pa sam ja tripovao.Sedeo u dvoristu i gledao preko puta u moj auto snova.Od 2005 sam vozio dedin e28,a od 2007 ostvario mi se san i seo sam u moj e34 (konacno) i bicu mu veran do kraja

Link to post
Share on other sites
...prvog BMW-a sam vozio pre nekih 25g sa svojih 5-6 !!! mnogo mi se svideo a model je bio M1 !!!

...i sve su se vrata otvarala onako na gore i bio je narandzaste boje i dobio sam ga na poklon i sve tako super samo je imao jednu manu :clapping:

...kabl je bio prekratak pa sam morao stalno da trcim za njim :D

a i baterije nisu dugo trajale, a u to vreme bile skupe u pi... m... al dobro BMW ko BMW mora da trosi to smo vec svi navikli...

Misko dobro me podseti. Nikad necu zaboraviti taj trenutak kada se otac vratio sa sluzbenog puta iz tadasnje Savezne Republike Nemacke i doneo mi takav automobil na poklon. Mojoj sreci nije bilo kraja... Spavao sam sa njim.

Link to post
Share on other sites

Prvi put sam vozio bmw 96.god. Cale je imao 318i 93.,posle smo imali neke petice i sedmice,a svoj prvi bmw sam kupio sa 18 godina.

Bio je to 325i e30 sa motorsport II paketom i bordo koznim enterijerom.

Posle sam uzeo 91. e36 318,pa 525i 24v vanos 95 e34.,pa 316i 92. e36,pa sam kupio e34 525i 24v 92. touring,pa 524td 92. e34 i na kraju opet povratio moj touring.

:) ;) :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

zavoleo sam bmw 87 g. kad mi je cale dosao iz Libije sa igrackom velikim crvenim bmw-om,inace nije dolazio cesto,na 1,5 -2 god bude po mesec dana pa se vrati ,tako kad je otisao ponovo maltretirao sam taj auto dok se nije vratio u srbiju za stalno. Ali prvi bmw sam kupio tek pre godinu dana ovaj koji i sad vozim,pre toga sam vozio golfa 3,a ubuduce moze samo noviji bmw

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

zavoleo bmw jos sa 5-6-7 god kad sam dobio crveni 850i na baterije, i danas ga cuvam..............

a svoj prvi bmw kupio pre 2.5 god koji i danas vozim, a naravno samo noviji bmw dolazi u obzir dalje..........................

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Naslov sve kaze.Kada i zasto je pocela ljubav prema BMW-u i koji ste prvi BMW vozili?Da li je ljubav od tad pocela?Evo ja cu prvi:kad sam video dva M3 zute boje jedan pored drugog,stajao sam 10 min na ulici da ih gledam,ljubav na prvi pogled.Imao sam 12-13 god,jos uvek ih se secam kako stoje ponosno.Par godina kasnije dosao je stric sa 320is E30 pa sam se malo vozio sa njim i probao ga.Vozio sam svakojake automobile ali BMW ostaje BMW!

Link to post
Share on other sites