koje gume su vam se pokazale kao najbolje????


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Tigar gume, kakve su, ne mislim na wintera, nego generalno?

Puno para to sve ljudi dragi... :) jos niskoprofilne :)

Link to post
Share on other sites

Ima Potenza da se kupi i ovako,ides Bulevarom ka Ustanickoj,prodjes raskrsnicu sa Ustanickom jedno 50m i sa leve strane ima prodaja guma i vulkanizer. Tih Potenzi ima nekoliko vrsta,ja sam kupio ovu (Potenza RE720) :

bridgestonepotenzare720tn4.jpg

Dimenzija 195/60/R14 je bila 10.300

A Tigar je shitina nevidjena! Wintera je ok,al one TG635 nisu ni za kriv k.... Imao sam ih na sva 4 tocka, a od toga na 3 su mi se pojavili baloni,a cak nisu bile ni niskoprofilne. I ne samo meni,video sam na vise automobila isti slucaj. Imaju slabe bocne zidove i ocas posla izadje balon,a i brzo se trose a ne drze nista posebno.

Link to post
Share on other sites
A Tigar gume, kakve su, ne mislim na wintera, nego generalno?

Puno para to sve ljudi dragi... :) jos niskoprofilne :)

ne znam za winteru ali ostale zaobilazi u velikom luku...

ja imam vrlo,vrlo,vrlo lose misljenje o toj gumi...

Link to post
Share on other sites

Continental Nije to dzabe prva ugradnja.

Ja na mom koji je spusten imam Continental 205/55/15 Auto se ekstra ponasa a udobnija mi je guma nego neke 205/60/15 koje su jeftinije.

Za suvo i kisu su ekstra. Na sneg i ne pomisljaj.

Jedino sto je oko 140-150e po komadu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dok sam vozio Preludu napred sam imao Bridgestone Potenza 225/45/17 koje su bile extra celave ali su drzale za beton kao magnet ,znaci u krivinu sam ulazio samo koliko sam imao hrabrosti i uopste se nisam bojao da ce da proklizaju i nikada mi nisu zaskripale u krivini ne bitno kojom brzinom sam isao

tako da moj glas definitivno ide Potenzi samo sto ko zna kada cu je imati s obzirom na cenu

Link to post
Share on other sites

Continental Premium Contact 2...Vrh,brate!

Hteo ja da posle pazarim takve nove...kad ono 10980din+PDV...Odem kod jednog investitora(kome sam izvodio neke radove na objektu) i kupim 4kom PRIMA 205/55/15 i 4kom WINTERA 195/65/15,sve novo,sa garancijom...za 380E...vrh,brate!!!!

Link to post
Share on other sites

I kako su ti se pokazale PRIMA.

Imao sam na kocki HITRIS extra tiha guma i drzi po mokrom odlicno, ko ne divlja preterano uopste nije losa guma. A to sto neko preferira da na BMW-a TIGAR nikako, zasto?

Pa nova tigar je svakako bolja od bilo koje strane gume stare po 5 godina i jos jedna stvar, Michelin je kupio TIGAR tako da to vise nije ona stara tigar guma kao npr.TG 635. HITRIS sara je radjena po PRIMACY sari pa vi sada razmislite da li je MICHELIN lud da ulozi toliko para u neku fabriku i da i dalje pravi lose gume, slazem se sa vama nije to kvaliteta kao pravi Michelin ali je daleko bolja guma nego sto je bila, i mislim da je za nase uslove sasvim prihvatljiva i sa cenom i sa kvalitetom.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.