koje gume su vam se pokazale kao najbolje????


Recommended Posts

meni je definitivno michelin pilot najbolji , svaka serija je odlicna , najdugotrajnije su .....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazem se sa tobom, pilot serija je stvarno dobra, doprinosi udobnosti u voznji. Ali do sada sam najcesce imao kontakta sa Good Year gumama i moram priznati da sam veoma zadovoljan kvalitetom. Dugotrajne su i nema razmisljanja, nisu toliko meke kao Michelin ali su zato beskonacno izdrzljive.

Link to post
Share on other sites

ja sam o vinteri cuo sve najbolje

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Yokohama - Michelin - Pirelli ? cena ujednacena..oko 100eur

Sta preporucujete za auto koji je na skracenim oprugama?

Kazu da su Pirelli najtvrdje. Za stabilnost, jel potrebno da su mekse ili tvrdje? Za udobnost prepostavljam da su potrebne mekse. Hvala.

Link to post
Share on other sites

trayall. :preved: salim se michelin pilot naravno,ali sa svim mi proklizava koje god da stavim jedino Mickey Tompson...ta guma mi treba

Link to post
Share on other sites

takodje F1.... nisam je imao na svom autu, al planiram da je uzmem poslije ljeta.... znaci nevjerovatno kako guma drzi.... mada ni dunlop sp sport 9000 nije daleko od nje....

i jos jedna guma koju bi pohvalio je dunlop sp sport 2000....

Link to post
Share on other sites

mozda ce te rec da sam lud ali vozim na protekt gumama vec duze vrijeme i cesce ih mijenjam cca.. 10 000 KM i prezadovoljan sam i jos nikad nisam imao neke probleme sa njima tipa pucanje ili odljepljivanje

Link to post
Share on other sites
Bridgestone Potenza u nju se kunem, zatim Dunlop SP Sport i SP9000 !

Wintera zakiva po snegu, dokazano 100x zato se po suvom trosi kao da je od cokolade :preved:

Slazem se. Potenza je bila zlo dobra, drugar je prelazio sa 330xd po 70 000 i prodavao ih kao dobre polovne (imale su saru, ali su prestale da drže dobro za podlogu)

Michelin takodje...

Link to post
Share on other sites

Sa Potenzom do zica svaki dan pun gas i nista, znaci vrh :suicide2:

@pimp

Te Barum su plastika najgora a za te druge nisam cuo u zivotu :preved:

@BMWScaner

Ima i toga naravno, da je toliko lose ne bi se toliko prodavalo sto preko sto kod nas, skoro sam gledao neke nisam mogao da izvalim da je protekt a sara 10mm kao na Eagle F1, nije plastika, mekana guma strasno....

@titanica73

Dobre su ali su mekane i trose se brzo...

Link to post
Share on other sites

Ima i toga naravno, da je toliko lose ne bi se toliko prodavalo sto preko sto kod nas, skoro sam gledao neke nisam mogao da izvalim da je protekt a sara 10mm kao na Eagle F1, nije plastika, mekana guma strasno....

pa to i je prava stvar jer guma je mekana da je cudo jedno a cijena od 25 eura sa montazom 195/50 15' je vise nego jeftino jednom godisnje mjenjam prednje 2 puta zadnje i nikad nikakva problema a lijepe za podlogu da je to cudo a isporbao sam svakakve gume vecinom skinute sa stranaca nisu puno koristene bile ali protekt mi se do sada pokazao dobar i idalje cu da ih koristim

p.s.ovde kod nas sta se rade imaju saru kao F1 i kao dunlop 9000 tako da malo ko primjeti razliku ako neprocita na njima oznaku :preved:

Link to post
Share on other sites
Bridgestone Potenza u nju se kunem, zatim Dunlop SP Sport i SP9000 !

Wintera zakiva po snegu, dokazano 100x zato se po suvom trosi kao da je od cokolade :preved:

Potpis na prolece lezu nove mislim da su oko 150e potenze 205 55 16

Link to post
Share on other sites
Kao najbolji mi se pokazao Continental (cesto je bio prva ugradnja kod BMWa)

brat od tetke mi je uzeo e90 novog i bile si Continental na njega,prezdovoljan je...Potenzu isto mnogo hvale kao i taj sp sport 9000...

je li vozio ko na Dunlop sp sport 2000???to je vrh guma...stara ali extraj e bila...

Link to post
Share on other sites

NIsam vozio tu 2000 ali i ja sam cuo da je extra,kao i f1,michelin i conti,mislim da su sve to extra gume koje su u vrhu,a iste preporucuje i moj drug iz austrije koji radi sa felnama i gumama tako da ne sumnjam,inace trenutno na e39 vozi F1

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.