majce , kacketi .....


Recommended Posts

posto planiramo da radimo majce i slicno vezano za nas klub , zeleo bi da cujem vase predloge o bojama majci i slicno , da li dvobojne ili ne??? kolika velicina znaka kluba i sve slicno ...... ako bi prilozili neke slicice uradjene u photoshopu ..... jos bolje

Link to post
Share on other sites
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo na brzinu jedan predlog za majice! Ja sam odradio jednobojne i najvise su mi se svidele bela i crna!

belapl2.jpg

crnafs4.jpg

Ima predlog i za jedan kacket (malo sam probao da preradim neki traktorski)

kacketklubvm2.jpg

P.S. Sorry na velicini slika ali aj kao da ih ne smanjujem zbog detalja!

Link to post
Share on other sites

Evo na brzinu jedan predlog za majice! Ja sam odradio jednobojne i najvise su mi se svidele bela i crna!

belapl2.jpg

crnafs4.jpg

Ima predlog i za jedan kacket (malo sam probao da preradim neki traktorski)

kacketklubvm2.jpg

P.S. Sorry na velicini slika ali aj kao da ih ne smanjujem zbog detalja!

Odlicno. Jednostavno, a lepo.

Svaka cast majstore!

Link to post
Share on other sites

bmw rooom , veoma smo ti zahvalni za trud , svaka ti cast , najverovatnije ce tvoj predlog i biti prihvacen , ali u svakom slucaju ako te ne mrzi probaj jos neku kombinaciju , kacketi su uradjeni bez greske , to ne menjamo , probaj da adresu kluba stavis iznad grba , po meni je crna varujanta sasvim ok

hvala jos jednom

Link to post
Share on other sites

jebes sunce ...... nema ga stalno ......

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, drago mi je da vam se svidja!

Evo malo izmenjenih predloga, zezao sam se sa bojama, to je najmanji problem da se izmeni.

Neke su uradjene onako kako je dragance predlozio a neke sam ostavio kao ove prethodne!

Znam da neke stamparije rade stampu i na zenskim majicama pa ne bi bilo lose da se i takve urade za neke devojchice!

Sto se tice kacketa bilo bi super da se nadje bas onakav pa da mi nastampamo samo logo kluba i www adresu!

Nisam siguran da li neko kod nas ima u ponudi stampu na kacketima sa race flagom sa strane, mada mozda mogu da se nadju negde bas takvi bez ikakve aplikacije (na buvdzi eventualno) pa da samo dostampamo sta treba!

crnav2yh4.jpg

crvenald1.jpg

plavaxl2.jpg

tegetgn1.jpg

Link to post
Share on other sites

Evo da iznesem i moj predlog...

belapl2me5.jpg

Necu se naljutiti ako ga ne prihvatite....sta sad...

:pleasantry:

Link to post
Share on other sites

AU brate super ti predlog ima da nas pohvataju i strpaju na infektivno pod dijagnozom velikih boginja :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Boje mozemo da biramo pri samoj stampi, dogovorimo se ranije, svako kaze sta mu se svidja (Dzoniju odmah jedna CRNA) i sta bi hteo i to se odradi. Ako neko zna neku stampariju (dobro i jeftino sto se kaze) pa da idemo tamo, ja sam imao neke ali iskreno vise nemam poverenja! Raspitacu se malo, aj neka vide i ostali...

Link to post
Share on other sites

stamparija nije problem , samo cekamo jos neke predloge i stavljamo na glasanje

Link to post
Share on other sites

Drugari, ima li sta novo oko majica? Vi lepo dignete frku, nadjete se i sve zavrsite, a mi koji radimo i nedeljom idemo i dalje u civilu... Aj prijavite sta ima novo.

Hvala

Link to post
Share on other sites

Da, i prijavite jeste li nastampali majice onako kako sam vam ja preporucio, ili....

:prankster2:

Link to post
Share on other sites

eh ..... kad necete sa nama da se druzite nedeljom ....

Link to post
Share on other sites

nasao sam nekog lika koji izradjuje kackete cena je nekih bednih 50 dinara za blanko izgled , nisu oni sabanski jadni i tanki , prilicno su dobri , e sad ga jurim da vidim koliko bi nam uzeo da nam odradi sve sto treba i da li uopste moze

Link to post
Share on other sites

ma sta ti je breeee , treba da prepravljam motor na 2.5 ..... sta mislis ko ce to da plati ....... :-)

Link to post
Share on other sites

hehehehehehe , mile bre kad dolazis da se upoznas sa ekipom

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.