Recommended Posts

Znaci strasno. .

Tema treba biti obrisana....

Ja bi mu nalupao par vaspitno popravnih da bi se crveneo mesec dana!!!

Sto je najgore ima ih dosta takvih, i zbog njih bije los glas Bmw vozace...

A posto misli da je mnogo brz, evo ja mu nudim da dodje na karting stazu ( ja cu da castim voznje ) samo da shvati gde se nalazi...

sine...

Nisi ne svestan koliko si blizu toga da ti neko polomi kicmu, gledaj da se drzis podalje od Novog Beograda!!!

Mogu da probaju jer imam skoro dva metra,oko sto kila i treniram boks,i mnogo sam dobar,veruj mi.Bolje za necije dobro da me izbegne,mada kad me budes video mozes da probas da mi izlupas para vaspitnih pa da se crvenim mesec dana.Samo cu da ti kazem da jos jednom razmislis da ne pravis problem ni meni ni tebi.Zbog takvih sam i prestao da radim u diskoteci,sve mangupi a kad ga useres od batina jer je to zaslusio onda se zove policija,a sami su trazili to sto su dobili.Jedino ako nisi toliko jak pa da me bijete vas 10,posto to tako face rade,kace se sami i prete a kad skupljaju zube po putu kriv im je djavo.Ja nikog ne izazivam,ali ima da se zna neki red.I ostavi se mene i trazi neku drugu zanimaciju,idi juri ljude po Novom Beogradu pa im lupaj samare.Sto se tice polomljene kicme nemoj da se ti brines za mene,ima ljudi koji brinu o tome.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa u fabrici nisu predvideli za sta ce sve sediste da nam sluzi,jer racunali ljudi da ima drugih mesta za to.

Sva mesta su popunjena,ima mesta i za golfa.Inace auto nije na prodaju kao ni nasa zemlja i tacka.Za sad nije na prodaju ako bude bio videcete ga u oglasima.Ovi sto im se ne svidja sta pisem,neka se ne trude da odgovaraju niko ih ne primorava na to

Link to post
Share on other sites
...Ovi sto im se ne svidja sta pisem,neka se ne trude da odgovaraju niko ih ne primorava na to...

Ovo se takodje odnosi i na TEBE !!!..ako ti se ne svidja sta ti drugi kazu ne moras da im odgovaras i da padas u vatru!!

U svakoj temi ima misljenja ZA i PROTIV...al, treba izbeci komentare tipa..."drzi se podalje od ..."..."lupanje samara, treniranje boksa" itd... :)

Link to post
Share on other sites
Ovo se takodje odnosi i na TEBE !!!..ako ti se ne svidja sta ti drugi kazu ne moras da im odgovaras i da padas u vatru!!

U svakoj temi ima misljenja ZA i PROTIV...al, treba izbeci komentare tipa..."drzi se podalje od ..."..."lupanje samara, treniranje boksa" itd... :)

U pravu si,na neke ljude ne treba trositi ni rec.

Link to post
Share on other sites

Sve sto sam ti rekao je bilo dobro namerno, imas "samo" 20 godina!

Recicu ti i zasto sam ti to napisao...

Ja radim na Klinickom Centru Srbije, ne znam vise ni koliko sam puta video da nekog mladog "momka" stavljaju u crnu kesu i lagano kopcaju zipcer dve raspale medicinske sestre koje u tom trenutku pricaju o laku za nokte i karminu za usta.... Da li mozes da zamislis to????

Njima je sve jedno da li si visok metar i zilet ili dva metra....

Da me ne bi skroz pogresno razumeo...., evo ti ova tri klipa iz mog potpisa, to sam ja, i ja volim da spojim papucicu sa podom, ali se ne trudim da obilazim traktoristu bez signalizacije koji je potegao litru sljive sa 160-170km/h!!!

Razmisli o ovome nekad, a granica izmedju zivota i smrti je veoma "mala"...

www.youtube.com/watch?v=1S_BxLWQFnM

www.youtube.com/watch?v=Kv6E-NIBCS0

www.youtube.com/watch?v=0j6YtV5pQ6U

Link to post
Share on other sites

na kraju krajeva, mozesh i da ne budesh kriv.. pogledaj moj auto...

ali veruj mi, najmanji ti je problem da ti poginesh... ni najgorem neprijatelju ne bih pozeleo da dozivi ono shto se meni desilo.. samo pomisli da mozesh nekom drugom da nanesesh trajne povrede...

Bogu hvala, meni se to nije desilo, ali...

Link to post
Share on other sites

E ja se ljutim sto nam pokvarise zabavu......da mu je operativan auto, pa i da ga ne pustimo da se lozi, jer bi posto-poto izleteo da napravi neki snimak, pa bi ova tema bas bila ``laka mu crna zemlja`... ali ovako, internet trkac jadikuje u sto tema o svom autu, a svi ozbiljni. Ajde i ja da budem onda:

Miso, ne verujem da si toliko napaljen i glup ko sto se pravis. Ako je i delic ovoga sto si napisao tacno, znaj da u zatvoru nema interneta, ako uopste i dodjes do njega. Posto ti nista ne znaci koliko bi mogao da unesrecis druge, misli na sebe, ludovanje za volanom te lako moze napraviti invalidom ili zatvorenikom ili mrtvacem. Plus sto se ovi koji jos i nemaju dozvolu loze posle ovakvih gluposti, pa pravis duplo sranje.

Svi mi volimo da vozimo brzo, nisi ti nikakav izuzetak u tome, ali imamo obzira prema drugima, koliko-toliko bar

Link to post
Share on other sites

Mrzi me vise da se cimam sa vama,kao sto sam rekao neki su izgleda popili svu pamet sveta.Pa vi ste ovako bas strucni da kazete ko je glup a ko ne,i kao sto sam rekao niko vas ne tera ni da citate ni da odgovarate

Link to post
Share on other sites
Plus sto se ovi koji jos i nemaju dozvolu loze posle ovakvih gluposti

Ako se ovo odnosi na mene,i na svakog ko nema dozvolu ja cu reci da ja ne volim to do maxa da muchim mashinu niti da kidam!Laganica muzikica i ribica samo to! :)

Link to post
Share on other sites
Ako se ovo odnosi na mene,i na svakog ko nema dozvolu ja cu reci da ja ne volim to do maxa da muchim mashinu niti da kidam!Laganica muzikica i ribica samo to! :)

ovo podrzavam, a video imate :dance3:))))

Link to post
Share on other sites

koliko god si dobar vozac ili mislis da si dobar uvek moze da se desi nesto neplanirano.Moj drugar je vozio motore vise od 10 god. jedno vece izasao u grad upoznao neku zensku stavio na motor da je provoza zaleteo ga a auto koji je dolazio iz suprotnog smera nije ga video poceo da skrece u sporednu a drugar se zakucao direktno u njega drugar mrtav a devojka sa slomljenom kicmom. Ako hoces adrenalin skaci padobranom ili bandzi tu rizikujes samo svoj zivot,ili uleti kintu sredi auto i na auto trke

Link to post
Share on other sites
E pa i ti nam onda dodjes jedan klip sa laganicom i ribicom hahahah

Nije problem!Ali mi nije preporuchljivo da pichim kroz dgra bez dozvole,zanimljivo bi bilo ali koliko sigurno.... :dance3:

Bice svega!

Ovaj da se vratimo na temu,pocelo je sve da Miloshu riknjava motor pa su pochele priche,ne valja ovo ne valja to sto jes jes ne valja i nije normalno prolaziti kroz neko selo ili grad sa 160 ali dobro sta da se radi.Rekao da ce se smiriti tako da nemojte vishe na tu temu. :)

Link to post
Share on other sites

Ne podrzavam divljanje po gradu kao sto ste Ti i tvoj drugar radili, za tako nesto bih slao u zatvor i trajno oduzio vozacku dozvolu. Nazalost bio sam svedok kada je tip sa Zastavom 101 usao kod neme u naselje malo brze oko 50 km/h ( ogranicenje je 20 km/h) a komsijin klinac je izleteo na put i ovaj ga je pokupio. Na svu srecu dete je proslo bez vecih povreda. Hteo sam tipa da zadavim i Ja i svi ljudi koji su bili tu.

Ko hoce da luduje, neka nadje mesto gde ne ugrozava druge.

Sto se tice voznje u crvenom, auto ne vozim kao deda, ali i isti ima dusu. Ne moze se od auta ocekivati da ga non stop ganjas u crvenom i da te sluzi do veka. Kakav si Ti prema autu, takav je On prema tebi.

P.S. Zelim Ti sto pre da sredis motor.

Link to post
Share on other sites

NaJlAkSe Je DaTi GaS...ZnAs KaKvaA BuDaLa IdE Na TaMo AlI Ne ZnAs KaKvA Ti DoLaZi U sUsReT!!!!!!!!!!!!!!!

I da.....Zelim ti da sto pre oporavis svoju masinu!!!!! :):):dance3:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.