328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

Sad sam pogledao slike i procitao postove ... auto ti je vrh, stvarno retko napucan karavan.

Nego da te pitam...gde uzimas ti grillove, led pozicije i sl ?

Ako budes svracao u Uzice ili u BG javni se pa da vidim i uzivo ovu zver.

I da .... za auspuh, ako sam te dobro razumeo...

Imas dupli izduv koji nije 24/7 aktivan, odnosno dok ti je auto na malim obrtajima ili ispod 60 km/h ( tako je kod mene ), otvoren je samo jedan izduv i samim tim je potrosnja manja... kad auto zavrtis onako kako se vozi jedan bimmer komp otvara i drugu klapnu, zver pocinje da rezi i onda pocinje haos :lol: :) :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala za komplimente oko auta, U BG-u sam sledeci vikend, takodje hvala za objasnjenje oko auspuha, a vezano za LED pozicije i gril javi se PM ili na mob. ( LEd imam viska samo se javi da se dogovorimo, to te zema casti).

Link to post
Share on other sites

hmmm, i ja kod mene imam tu klapnu samo kod mene je non stop otvoren :S izgleda da to meni vrisnulo :S nije mi jasno samo kako klapna na zawrshetku auspuha moze da smanjuje potroshnju goriva ?

Link to post
Share on other sites
hmmm, i ja kod mene imam tu klapnu samo kod mene je non stop otvoren :S izgleda da to meni vrisnulo :S nije mi jasno samo kako klapna na zawrshetku auspuha moze da smanjuje potroshnju goriva ?

Naravno da moze da utice na potrosnju goriva .. ?!!??? Napravljen je vise zbog toga nego zbog redukcije zvuka na malim obrtajima.

Uzmi zameni lonac na autu, ali ne da stavis REMUS ili tako neki fenseraj nego stavi SUPERSPRINT i vidi kako ce da ti ide, odnosno trosi auto. Klapna regulise lonac.

Link to post
Share on other sites

Hvala druze, trudimo se... Ovih dana bice jos neki update, jer sutra stizu neke nove stvarcice.

Link to post
Share on other sites

Rasterecenost motora 2800cc, na 140 km/h, na 2600 obrtaja.

24042009345.jpg

Prstenovi za cajgere su vraceni, jer nisu onakvi kakve sam Ja zamisljao. Jos su ofarbane celjusti od kocnica, pa kada ugrabim vremena sledece sedmice bice koja slika.

Link to post
Share on other sites

samo cu reci : felna 8 jota zaqcan do poda, nizak profil guma, to je sada moda :clapping: :clapping: :clapping:

odlicno napredujesh ivane mada nikada nismo ni sumnjali u tebe :clapping:

zeljno iscekujemo slike felnica . pozz

Link to post
Share on other sites

Kick me je malo pretekao, evo jos koja slika

29042009354.jpg 29042009355.jpg 29042009356.jpg 29042009357.jpg

I zamenjene su kazaljke na instrument tabli ( stavljene su od starijeg modela, jer mi se vise svidjaju kako izgledaju )

29042009358.jpg a bile su ovakve P2190022.JPG

Cim prolepsa ide pranje i lepse slike...

Link to post
Share on other sites

Ukolikko se ne varam ovo su AEZ felne? Nema sta petokraka felna je uvek vrh, jos kada bi isao malo nize napred bar za 3 cm bio bi kao san. Ako nije tajna koja je cena ovog zadovoljstva?

Link to post
Share on other sites

stvarno koja je marka felne u pitanju? jedva cekam slike kad bude opran, to ce bit skroz druga prica :) a sa kazaljkama si pravu stvar uradio, svaka cast... pipkavo je to, ti bas imas zivaca oko toga, heh :)

Link to post
Share on other sites

Zajeb.. auto skroz, odlicna felna -svaka cast druze. Nego nesto mi je napred zin'o, mora dole bar 20-30! :)

ili vadi taj krompir iz gepeka :)

Link to post
Share on other sites