328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas je ugradjen i plin. Jebiga dosta prelazim, a za zadnja 4 meseca u proseku sam za gorivo davao skoro 30.000 dinara, tako sada kada ustedim na benzinu imacu para za jos sredjivanja... Ideja nikada dosta. Bice jos slika za koji dan.

Link to post
Share on other sites

Kod drugara sitno 280 izraelaca, BRC ( nije sikvent), lamda control sa klapnama ( kao na coupe-u), testiran, na 243 km potrosio 25,8 litra plina, klima non-stop ukljucena distanca 80 km auto put sa prosekom 140 km/h, a ostalo magistrala 80-100 km/h i 15 minuta rada u mestu ( Bobbiju sam gledao za bord), sto mu dodje 10,5 litra na 100 km ili 4, 89 litara benzina. Snaga zanemarljivo manja. Ko ga nije vozio , ne moze da oseti...

Dve godine garancije......

Link to post
Share on other sites

Pricaju price, radi kao sat ( da kucnem o drvo da ga ne ureknem), za ovaj poduhvat samo moras imati instalaciju ( svecice, kablove i bobine u extra stanju) i nemas nikakvih problema. Slikacu i snimicu da vidite , komplet stvar ovih dana. Mene su prozivali za ovakav plin na coupe-u ( mislim cak i ti, u smislu nemoj da se zezas sa tim), a ja se sit navozah ( skoro 20000 km) i sada covek vozi bez problema, jos me je kontaktirao na SKYPE-u i sve reci hvale, a problema nema. Na jednom autu sam imao sikvent i zadao mi je dosta problema, i dalje tvrdim, bitno je ko ugradjuje plinski uredjaj....

Link to post
Share on other sites

Za sada sa oko predjenih 500 km, sve je kako treba, nadam se da ce tako i da ostane... PPPP, daleko bilo.....

Link to post
Share on other sites

Danas izvrseno testiranje i u gradu, na predjenih 100 km u proseku je trosio 17, 5 litra plina, uz to klima se nije gasila i auto se nije stedeo na gasu, sto mu dodje oko 8 litara benzina gledajuci kroz novac. Ja sam prezadovoljan. :D :lol2: :) :dance:

Link to post
Share on other sites

Lepo i kulturno izgleda,ako se odlucim za tu varijantu jel bi mogao tvoj majstor to da mi uradi? Pitaj ga koja bi cena bila sa bocom od 80lit?

Link to post
Share on other sites

Nije problem cena oko 320-350 evra zbog boce. Kada hoces dodjes ujutru Nis i popodne se vratis u BG. Kada budes hteo kazes koji dan ranije.

Link to post
Share on other sites

Vazi,imam obaveza jedno mesec dana pa tek krajem septembra bi ugradjivao plin,javljam ti se svakako ako se odlucim za tu varijantu! Ti nas obavezno obavestavaj kako se ponasa auto,verujem da ima puno ljudi koje zanima ova tema jer je razlika u ceni ogromna!

Link to post
Share on other sites
Kod drugara sitno 280 izraelaca, BRC ( nije sikvent), lamda control sa klapnama ( kao na coupe-u), testiran, na 243 km potrosio 25,8 litra plina, klima non-stop ukljucena distanca 80 km auto put sa prosekom 140 km/h, a ostalo magistrala 80-100 km/h i 15 minuta rada u mestu ( Bobbiju sam gledao za bord), sto mu dodje 10,5 litra na 100 km ili 4, 89 litara benzina. Snaga zanemarljivo manja. Ko ga nije vozio , ne moze da oseti...

Dve godine garancije......

Pa nije ti ovo lambda kontrol

I razocarao si me ovakvim plinom, ni obrvice za E30 me ne bi oraspolozile :) :D

Link to post
Share on other sites

Danas je ugradjen i alarm. Konacno sam i za to nasao vremena. Sve danas, sutra... Isti je povezan na angel eyes i mnogo dobro izgleda kada blinka.

E ovako vam auto izgleda tokom ugradnje, ako vam isti ugradjuje Gadza ....

24082009557.jpg

24082009562.jpg

Sta sada treba da povezem ????

24082009563.jpg

24082009564.jpg

Link to post
Share on other sites