328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

pravi dragulj :) samo polako i strpljivo .lepe su feluge ali kao sto rece neko i ja bi ipak predhodne vise kotrljao ,nekako mi lepse stoje ali o5 stvar ukusa :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ide jos zatamljivanje zmigavaca, zadnjih svetala i maglenki i sutra postavljanje Angel eyes-a ( stigao komplet od Babica).

Link to post
Share on other sites

Sinoc su postavljeni Angel eyes, promenjeni ramovi za tablice ( postavljeni crni bez i jedne reklame), ofarbani "bubrezi" u crno. A danas ide zatamljivanje zmigavaca i stopova u smok varijantu i ako stignem folije na prednja stakla 30%.

Link to post
Share on other sites
RH felne jel?

odlichno!

Da, da . Mislim da je model Rau Vesuv.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo par slika sa puta na KOE

KOE00003.jpg

KOE00009.jpg

KOE00011.jpg

Moj naslednik u Kurbalijinom automobilu

09052009408.jpg

I pored omiljenog takmicara Nikolet ( to je i tatin omiljeni takmicar )

10052009409.jpg

P.S. I tata bi sine...

Link to post
Share on other sites

hmm , znam da cu da ispadneg glup ali me zanima koji je crveni i ovaj beli auto ( mislim na oznaku i to ) ????

Inace moram da kazem da ti ove felne stoje mnogo bolje nego one prethodne , samo kad bi ga malo spustio izgledao bi besnije :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

zasto bi stavljao ?ovaj menjac je babaroga za ovaj motor ajd da je neki slabiji pa i da menja...

ladovina pogotovu za porodicna i duza putovanja nema da se zamaras a i motor duze traje na automatske..

Link to post
Share on other sites
zasto bi stavljao ?ovaj menjac je babaroga za ovaj motor ajd da je neki slabiji pa i da menja...

ladovina pogotovu za porodicna i duza putovanja nema da se zamaras a i motor duze traje na automatske..

:lol: :lol: :lol: Upravu si za sve. Kada mi je merak da ga stisnem tu je sport mod, a na duza putovanja tempomat i to je to. Ranije sam bio veliki protivnik automatskih menjaca, ali sada, verovatno ce svaki naredni biti automatik.

Link to post
Share on other sites

A da, zatamnio sam i prednja stakla sa 30% folijom ( vidi se na slikama), treba jos da stignu gornje i donje obrvice i tada ide i zatamnjivanje zmigavaca.

P.S. Kick kada ce te obrvice... Dokle Ja da cekam :preved: :) :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Danas su stavljeni i hromirani prstenovi na cajgere. Bora company ih je radio. Extra su ispali i vrede svaku paru. Sutra, prekosutra idu i slike.

Link to post
Share on other sites

hehehhe bilo je zadovoljstvo upoznati LEON-a

nazalost nije bilo vise vremena za druzenje i nismo mogli da prosetamo do radione da zapravo vidi kako se izradjuju prstencici,ali otom potom bice vremena drugi put.

ocekujemo slike-ja ih jesam video uzivo (prvi put na E36) ali daj neke umetnicke slike :)

pozdravljam te puno :)

Link to post
Share on other sites

24052009423.jpg

24052009424.jpg

Nocna varijanta

24052009427.jpg

I jos jedna dnevna

25052009428.jpg

Po meni vrede svaki dinar. Extra su. Mnogo osvezavaju automobil.

Link to post
Share on other sites